:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
fındık-s
webweled Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nse yha ben size acıqlarım zamanla bunları yazı içinde ösür dilerim alışkanlık aslında sitede türkçemizi koruma amaçlı bişeyler başlatsak ii olur ben baştan gönüllüyüm=)

Smile aman da aman ne mutlu Türkçe konuşuyorum Türkçe yazıyorum diyene öyle bi forum var zaten üye ol sende Wink
casus021
[quote=fındık-s]herkes kendi yaşadığını en kötü zanneder hem sen benim ne yaşadığımı ne gördüğümü biliyo musun ki öyle konuşuyosun[/quot
bilmem senin zorluklarında sana göredir onun için bazı şeyler her yerde söylenmez konu uzadıda uzadı ileride tartışma çıkacagına benziyor ben konudan çekiliyorumWink
Ara
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=fındık-s]herkes kendi yaşadığını en kötü zanneder hem sen benim ne yaşadığımı ne gördüğümü biliyo musun ki öyle konuşuyosun[/quot
bilmem senin zorluklarında sana göredir onun için bazı şeyler her yerde söylenmez konu uzadıda uzadı ileride tartışma çıkacagına benziyor ben konudan çekiliyorumWink

hayır ben tartışma şeklinde söylemedim ki bunları konuşuyoruz ama konu derin çoook da uzar da uzar haklısın Wink
casus021
senin bilgin yasantın sana kalsın benim bilgilerim yasantım bana kalsın selam saygı ve dua ile
Ara
çilekli cuklat
poffffffff ne baygınnn konusmaydııı o Big Grin
Ara
webweled
ben o foruma üye olmak istemiom bu forumunda öle olmasnı isterim dedm sdece fikrimm =) admin abilermis kardşlerimise kalmış qerisi =)
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:poffffffff ne baygınnn konusmaydııı o Big Grin

hı senin geyik yapman lazım di mi ciddi bişeyler konuşunca muhabbet baygın oluyo Smile
çilekli cuklat
webweled Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben o foruma üye olmak istemiom bu forumunda öle olmasnı isterim dedm sdece fikrimm =) admin abilermis kardşlerimise kalmış qerisi =)

ben bu konudan gerı kaldım Big Grin
Ara
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hı senin geyik yapman lazım di mi ciddi bişeyler konuşunca muhabbet baygın oluyo Smile

hayırrrrr sen benı unuttun dıyee canım sıkıldı bıkerem :kiyamam:
Ara
fındık-s
webweled Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben o foruma üye olmak istemiom bu forumunda öle olmasnı isterim dedm sdece fikrimm =) admin abilermis kardşlerimise kalmış qerisi =)

ya yanlış anladın bak duygusuzda var öyle fan bölümünde Türkçe konuşalımla ilgili bi kulüp açtı kıymık kardeşim Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 38 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 01:22 AM