:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sad neyse sıkma canını özür dilerim sormasaydım keşke
ayakkabı imalatı falan mı değişik bi iş Smile bi sürü ayakkabın vardır senin Smile

özurdılemene gerek yok canım (: ayakkbı magazasında calısıyorum evt cok ayakkabım varrr Smile Smile sen ne uzerıne calısıyosun ?
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:özurdılemene gerek yok canım (: ayakkbı magazasında calısıyorum evt cok ayakkabım varrr Smile Smile sen ne uzerıne calısıyosun ?

ne güzel benim de en sevdiğim şey ayakkabıdır ama bi sürü para harcıyorum ayakkabıya Sad
ben de bi klinikte çalışıyorum
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne güzel benim de en sevdiğim şey ayakkabıdır ama bi sürü para harcıyorum ayakkabıya Sad
ben de bi klinikte çalışıyorum

bendeee kıyafete en cok parfume para verıom Big Grin sen yogunsun sanırım canım ?
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bendeee kıyafete en cok parfume para verıom Big Grin sen yogunsun sanırım canım ?

ya evet parfüm di mi sorma yaaa annem isyan etti geçenlerde hele kıyafet için artık bişe alma bi süre dedi Big Grin
yoğun değilim arada başka yerşere bakıyorum gecikiyorum biraz idare et Wink
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya evet parfüm di mi sorma yaaa annem isyan etti geçenlerde hele kıyafet için artık bişe alma bi süre dedi Big Grin
yoğun değilim arada başka yerşere bakıyorum gecikiyorum biraz idare et Wink

hımmm aynen annemde ole dıyooo
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımmm aynen annemde ole dıyooo

bu anneler niye böyle ya ben karışmıcam kızıma Smile
çilekli cuklat
aynen bnde karısmıcam kızıma valla sevgılısınlede dolassın gezsın Tongue
Ara
casus021
hehehehehe
Ara
casus021
bazı noktalarda karışılır ve annenin çocuguna karışmasından ileride çok sorunlar çıkıyor
Ara
fındık-s
noldu niye güldün karışmıcaz belki hıh Tongue

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 51 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 08:16 PM