:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
YaÄžMuR PeRiSi
ayrılan sevgililere özendiği için,ayrılığı yaşamak istediği için ayrıldı,o kadar üzücü ki bu..

yani hiç bir sebebi yok ayrışığının bir gün öncesine kadar beni öyle çok seviyordu ki,hiç kimse ona bunu söylemedi,ama çevresindeki ayrılan insanların etkisinde kaldı sadece...beni sevdiğini düşünüyorum ama ayrılığı o istedi,ama etki altında kaldı tamamen onu çoook özledim

bana geri dönmesi için herşeyi yapardım,onu çok seviyorum
Ara
mertb77
YaÄžMuR PeRiSi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayrılan sevgililere özendiği için,ayrılığı yaşamak istediği için ayrıldı,o kadar üzücü ki bu..

yani hiç bir sebebi yok ayrışığının bir gün öncesine kadar beni öyle çok seviyordu ki,hiç kimse ona bunu söylemedi,ama çevresindeki ayrılan insanların etkisinde kaldı sadece...beni sevdiğini düşünüyorum ama ayrılığı o istedi,ama etki altında kaldı tamamen onu çoook özledim

bana geri dönmesi için herşeyi yapardım,onu çok seviyorum

gurur yapma sen gıt ona olmazmı madem cok ozlemısın onu sen gıt yanına
YaÄžMuR PeRiSi
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ozledısen sen gıt yanına olmazmı...

sürekli nedensiz yere ayrıldığımızı söylüyo,ama hiç bi sebep yok bunun için çok ama çok üzülüyorum
Ara
mertb77
YaÄžMuR PeRiSi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sürekli nedensiz yere ayrıldığımızı söylüyo,ama hiç bi sebep yok bunun için çok ama çok üzülüyorum

tamamda niye üzülüyorsınkı bırak uzulen o olsun ya hem sen nerden bılıyosunkı cevresındekılerın yuzunden senden ayrıldı dıye
YaÄžMuR PeRiSi
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gurur yapma sen gıt ona olmazmı madem cok ozlemısın onu sen gıt yanına

kaç kez gittim mert biz ayrıldık beni unut diyo sadece onu çooook seviyorum,çoook özledim,o benim herşeyim hayatım boyu onu seveceğim...
Ara
YaÄžMuR PeRiSi
çünkü nedensiz yere ayrılık olmaz ki..
Ara
mertb77
YaÄžMuR PeRiSi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kaç kez gittim mert biz ayrıldık beni unut diyo sadece onu çooook seviyorum,çoook özledim,o benim herşeyim hayatım boyu onu seveceğim...

eğerki sen gıttıysen yanına eğerki sen cabaladıysan sevgının kurtulması ıcın bırak o kendı dusunsun demek senı sevmemıstır ya ama sunuda unutma sakın ama sakın ıcınden sevgını eksık etme
YaÄžMuR PeRiSi
ben şimdi çıkıyorum görüşürüz bay bay...
Ara
mertb77
YaÄžMuR PeRiSi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben şimdi çıkıyorum görüşürüz bay bay...

tamam kendıne iyi bak...bye bye
mertb77
hu hu kımse yokmu .....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 17 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 05:17 PM