:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Qetesh
Alıntı:internet artık herkesin hemen hemen bağlılığı pek o kadar ii bişey olmasada gerekli bişey yani yani anlaşılan iş ve internet arasında mekik dokuyorsun ölemi Smile

Aynen öyle. Ara sırada telefonum çalıyor bende cvp veriyorumTongue..

Hayatım böyle geçer oldu. Ama kasımda müthiş bir atraksiyon gelicek hayatıma, askere gidiyorum Tongue
Ara
adyge55
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aynen öyle. Ara sırada telefonum çalıyor bende cvp veriyorumTongue..

Hayatım böyle geçer oldu. Ama kasımda müthiş bir atraksiyon gelicek hayatıma, askere gidiyorum Tongue

demek kasımda askersin hayırlısı Allah sapasağlam gidip gelmek nasip etsin şimdiden hayırlı teskeler dilerim kardeşim bu vatan için hepimiz birer askeriz
Ara
Qetesh
Alıntı:demek kasımda askersin hayırlısı Allah sapasağlam gidip gelmek nasip etsin şimdiden hayırlı teskeler dilerim kardeşim bu vatan için hepimiz birer askeriz

İnş sağolasın bu güzel dileklerin için ...
Ara
Gulguzeliii
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Başka şeylerde var tabi o kadarda değil Tongue ... İnternet meselaTongue

İyiyiz Gül güzeli sen nasılsın Smile

ıyıydım tesekkurler kusturulmeden onceye kadar superdıama neyseSmilebu arada askere gıdıyomusun allah hayırlısıyla gıdıp gelmeyı nasıp etsın...
adyge55
aynen öylediydi süperdi ama küsülünce böyle oldum işte
Ara
Gulguzeliii
Ewet Katiliyorum Bak Bu Sozune Adyge55...
CaNaT
hey hey hey ben geldim küsler barışsın Smile
yakışmaz bize küslük felan değil mi Smile
Ara
Gulguzeliii
barısmam kustum ıste bu arada hosgeldın ercan
CaNaT
hoşbulmayı istiyordum da siz pek hoş değilsiniz anlaşılan
ne oldu konu nedir niye küstün bilmiyorum ama olsun küsme sen
yinede ne demişler hatasız kul olmaz varsa bi hata affet yoksada affet
sonucta affet gitsin şimdi dargın olunacak zaman değil
bunlar ufak tefek şeyler neyse küslüğün sebebi takılmayın onlarla boşuna geçin gitsin
hayat zaten yeteri kadar hüzünlü bir de siz katmayın bunun içine küslüğü dargınlığı
Ara
adyge55
ercan hoş geldin nasılsın ne var ne yok

bu arada ben kimseye küsmedim ama bana küsen oldu ne yapalım canlarını sağolsun
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 04:11 AM