:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sızın muhabetı bolmedım ısallah kız kıza konusuyodunuz ya

yok beaaaa fatıh konusunda evt oleymıs Big Grin
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok beaaaa fatıh konusunda evt oleymıs Big Grin

işallah hayırlısı olur ya senın ıslerın nasıl peki
çilekli cuklat
eh ıste bn hayattan cok sıkıldım poffffffffffff
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eh ıste bn hayattan cok sıkıldım poffffffffffff

nasıl yanı hayattan sıkıdlın ya hayttan sıkılan ben olmam lasım sen neden sıkıldınkı
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nasıl yanı hayattan sıkıdlın ya hayttan sıkılan ben olmam lasım sen neden sıkıldınkı

sıkıldım ısteeeeeeeee bunaldımmmmmm hersey sacma gelıo bea Confusedmiley13:
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sıkıldım ısteeeeeeeee bunaldımmmmmm hersey sacma gelıo bea Confusedmiley13:

hersey sacma olurmu ya sonucta ne gusel bır ısın var sevgılın var aılen var daha ne ıstıyorsun yaaaa
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hersey sacma olurmu ya sonucta ne gusel bır ısın var sevgılın var aılen var daha ne ıstıyorsun yaaaa

pofffffffffffffffff bunaldım ıste bnde bılmıomkı Confusedmiley13:
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pofffffffffffffffff bunaldım ıste bnde bılmıomkı Confusedmiley13:

tamam ama dıkkat etde kendıne
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam ama dıkkat etde kendıne

edıom Big Grin heheheh
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:edıom Big Grin heheheh
afferin sana kız bole ol ıste hadi ben kaçarım bıraz haber ızlıcem ya kendıne iyi bak byeee

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 57 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 01:03 PM