:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun
ask_sehidi
nsl yanı yha sebep ne ferdi tayfur öldüde benım hberim mı yok noldu Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
(คşк şєђเ๔เ) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nsl yanı yha sebep ne ferdi tayfur öldüde benım hberim mı yok noldu Big GrinBig GrinBig Grin

o nasıl söz nan öle Allah göstermesin bidaha duymayım bak Smile
Ara
ask_sehidi
gulsen 2007 -Anlayacaksın>>>>> nymph
ferdi tayfur >>> ( şarkı bilmiyorum yaw ) Big GrinBig GrinBig Grin abi sen istediğini dinle benden Big GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
onur akın - yaqmur yürekLim >> Sewda yürekLi'ye Smile
Ara
adyge55
olmadı bak şimdi sizlerin 10 ne Ferdi Tayfur şarkısı bilmeniz lazım Big Grin
Ara
ask_sehidi
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmadı bak şimdi sizlerin 10 ne Ferdi Tayfur şarkısı bilmeniz lazım Big Grin
abi ben kusura bakma ama ferdi tayfuru çözemedim yha adam ağlıyomu şarkı mı söylüyo bellı deil Big GrinBig Grin
Ara
aMyLee
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onur akın - yaqmur yürekLim >> Sewda yürekLi'ye Smile

o şarkıyı bn de istiorum esraSad
Big GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
Tamda sna
aLex - aşk snn adını armaqan edicektim Smile neyse ßi dahaki sefere Big Grin

yaqmur yürekLim >> aMyLee Smile
Ara
adyge55
(คşк şєђเ๔เ) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi ben kusura bakma ama ferdi tayfuru çözemedim yha adam ağlıyomu şarkı mı söylüyo bellı deil Big GrinBig Grin

bak bu konuda kusura bakarım adam harbi sanat yapıyor içten şarkı söylüyor bunu Ferdici olmayan zor anlar gerçi
Ara
ask_sehidi
HAKAN ALTUN--- Aşık Oldum
kendime Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Buket GüL Olsaydı Sitede Kime Vermek isterdiniz? €BeRimSin 850 16,811 04-02-2022, Saat: 03:19 AM
Son Yorum: wildfang
  Dinlediğiniz şarkıdan bir cümle :) tatlı@_cadı@_vbulletin3_import7443 7,106 143,806 05-31-2021, Saat: 08:38 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  en son kime ne hediyesi aldın hıııı df1984 47 3,580 05-07-2021, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  elinde üç gül olsaydı forumda kime verirdinn..... GCLRNFNS 1,170 20,709 11-04-2015, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: acemhe
  Bugün Dinlediğiniz İlk Şarkı BiRiciGim 128 6,564 04-22-2011, Saat: 11:08 AM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 11:28 AM