:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
CaNaT
Bu konu içindeki son uyarımdır sizlere ....
Lafım ortaya şu anda. Birbirinize karşı seviyenizi koruyun... Bir şey kaybetmeyeceksiniz emin olun. Biraz daha dikkat ...
Ara
mertb77
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu konu içindeki son uyarımdır sizlere ....
Lafım ortaya şu anda. Birbirinize karşı seviyenizi koruyun... Bir şey kaybetmeyeceksiniz emin olun. Biraz daha dikkat ...

tamamda sevıyesız bıseymı yaptık ya ercan yaaa ole bır soluyorsunkı
çilekli cuklat
canım sıkılıooooooo
Ara
CaNaT
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamamda sevıyesız bıseymı yaptık ya ercan yaaa ole bır soluyorsunkı

Bir kaç sayfa geri dönüp atılan msj ları tekrar okuyun isterseniz ...

Biz forum olarak farklı olalım diyor bunu istiyorken kastettiğimiz farklılık bu tür şeyler değildi ...
Ara
mertb77
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir kaç sayfa geri dönüp atılan msj ları tekrar okuyun isterseniz ...

Biz forum olarak farklı olalım diyor bunu istiyorken kastettiğimiz farklılık bu tür şeyler değildi ...

baktımda bır kaç sayfa gerıyede ben bısey bulamadım ya krdes sen solersen sevınırım sakıncalı bısey neymıs bılelım ona gore konusuruz artık
CaNaT
Herkez bir birine sazan mı diyecek Mert ?!!
Ara
mertb77
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkez bir birine sazan mı diyecek Mert ?!!

tamam kardesım haklısın kusura bakma zaten fazla artık takılmıcam buralara arad bır gırerım yazmaya calıstım sıırlerı eklıcem kımsenın basını agrıtmıcam bıde artık tedavımle uğrascam kardes hayatı sevıyorum yaaaaaaaaaaa ınsanlarıda sevıyorum
CaNaT
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam kardesım haklısın kusura bakma zaten fazla artık takılmıcam buralara arad bır gırerım yazmaya calıstım sıırlerı eklıcem kımsenın basını agrıtmıcam bıde artık tedavımle uğrascam kardes hayatı sevıyorum yaaaaaaaaaaa ınsanlarıda sevıyorum

Lafım sana yada bir başkasına değil benim ...
Ama bu şekilde de devam etmesi hoş da değil ...
Ara
mertb77
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Lafım sana yada bir başkasına değil benim ...
Ama bu şekilde de devam etmesi hoş da değil ...

tamam ercan kardes sonucta buraya huzur bulmak ıcın takılan arkadaslrımız var bızımde huzuru kacırma gıbı bır yetkımızde yok zaten olamazda artık benım tarafımdan olmaz rahat ol sen tekrardan kusura bakma senıde sevıyorum ercan kardeş hayatı daha cok sevmeye başladım ya bılıyomusun
fındık-s
herkese iyi akşamlar
ercanım orda mısın??

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 42 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 09:54 PM