:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hep merak ederdım be kanseri ve ıllet bızıde buldu bulmaz olaydı keske

yaaaaaa uzme kendını allam bısey olmass anneannemde o hastalık vardıııı bısey olmassss
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaaaaa uzme kendını allam bısey olmass anneannemde o hastalık vardıııı bısey olmassss

nebılım sonucta kanser iletti işte boşver zaten onemlı de degıl ya altı ustu oluruz dımı ama
mertb77
ölümden öte yermi var sanki
çilekli cuklat
mert sen bnı sınır edıyosun solum
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mert sen bnı sınır edıyosun solum

gercekten ole ya merak ettıklerım basıma geldı hep olmeyıde merak edıyorum Smile
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gercekten ole ya merak ettıklerım basıma geldı hep olmeyıde merak edıyorum Smile

oke bnden dayak yemeyıde mrk etsene Big Grin mert orasını allah bılır blkı sen olcen derken ben olurum ne bılıon yaaaaaaSad:
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oke bnden dayak yemeyıde mrk etsene Big Grin mert orasını allah bılır blkı sen olcen derken ben olurum ne bılıon yaaaaaaSad:

bıldıgımden degıl ya sadece soledım merak ettıklerım oldu dıyorum yaaaa hem ne var olsek elbet gıtcez oraya ve gercektende gıtmek ıstıyorum bence ha sımdı haaa yaslanırkennn
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bıldıgımden degıl ya sadece soledım merak ettıklerım oldu dıyorum yaaaa hem ne var olsek elbet gıtcez oraya ve gercektende gıtmek ıstıyorum bence ha sımdı haaa yaslanırkennn

mertttttttttt ıcımı karartın nolur sussss Big Grin
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mertttttttttt ıcımı karartın nolur sussss Big Grin

tamam kusura bakma gulay ozr dılerım içimi doktum sadece
fındık-s
herkesin merak ettiği şeyler olur inşallah

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 17 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 12:54 AM