:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
*ߥ_ãr!sToTL€*
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slmmmmm herkeseee ben geldımmmm Smile

hoşgeldin arkadsımm
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee ne yapalım papucumuz dama atılınca bende az hava alıyım dedim Big Grin
AAA KİM ATMIŞ SENİN PABUCUNU DAMA HABERİM YOK WALLA :yikildim:
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o kolay ortak seyar kahve Big GrinBig Grin nasıl pardon ortak görmedim istanbul danım Wink
TAMAM OLUR SEYYAR KAHVE Big Grin Big Grin AMA SEN KULLANCAN TIMAM MI ??
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AAA KİM ATMIŞ SENİN PABUCUNU DAMA HABERİM YOK WALLA :yikildim:

bilmem adının baş harfi esra sanırım Big Grin ayrıca haberin olamdığıda kesindir zaten Big Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TAMAM OLUR SEYYAR KAHVE Big Grin Big Grin AMA SEN KULLANCAN TIMAM MI ??

ortak nedemek tabikide ben kulamacam sen kulanırsan yolda sana laf atarlar sonra bak katil olurum Winkama sen de kahve die bagıracanBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmem adının baş harfi esra sanırım Big Grin ayrıca haberin olamdığıda kesindir zaten Big Grin

murat sen baş harfini söyledin ama ben baş harfinden bişi çıkaramadım sen devamınıda söylesen ii olcak Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
xsearchgirl
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşgeldin arkadsımm
h.b nslsın Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmem adının baş harfi esra sanırım Big Grin ayrıca haberin olamdığıda kesindir zaten Big Grin
aaa aşk olsun yani murat benmiyim senin pabucunu dama atan üzldüm bak şimdi Sad
Ara
xsearchgirl
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kim kaçmış ya ben burdayım Smile

gamze hoş geldin nasılsın

h.b murat ıım sen nslsın
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ortak nedemek tabikide ben kulamacam sen kulanırsan yolda sana laf atarlar sonra bak katil olurum Winkama sen de kahve die bagıracanBig GrinBig GrinBig Grin
tamam anlaştık o zmn ortak ama benim sesim güzel değil ki nasıl bağırcam ben yafff Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 03:53 AM