:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyqusuz'da bir balo olsa:D
Selin :)
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mcx seLın sneıde sveıyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
SANA KESSSS DİYORUM.!!!
Ara
The jøkéЯ™
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BU LAFI SÖYLEYEN KİŞİ SEN MSIN Big Grin

yoo bnm kullanıcı adımla babam qirmi$ o söylemi$ :dBig GrinBig Grin:
Ara
Selin :)
Nurjn Ksim Ben Gidiorum Ya Yarin 2 Tane Sinav Var... Pehhh :d Edebiyatda Sen Bi Selin De :d Hdi Mcx
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
git kısım benim korkum yokBig Grinnede olsa yanımdasın heheBig GrinBig Grinhadi sen özgeden alda edebiyatla ilgili bilgileri çayını da al sınavına çalış ben burdayım heheBig GrinBig Grin
öptüm canım byWink
Ara
Seyduna
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ufaklıklar sizide götürebilirim balo'ya Big Grin
hem bana kimseyi çaırma dion sende yanii bütün kısları toluon aşkolsun yenemuko küstümSad((
Ara
Yenemuko
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hem bana kimseyi çaırma dion sende yanii bütün kısları toluon aşkolsun yenemuko küstümSad((

yok cnm yalnış anladın sen baktım onlar ortada kaldı gidimicekler içeri bari sokalım istedim yoksa baloya senden başka kimseyle gitmem için rahat olsun
Ara
Seyduna
tamam küsmedim osamn SmileSmileSmile
Ara
Yenemuko
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam küsmedim osamn SmileSmileSmile

:kucak:tşk ederim gidioruz demi baloya şimdi
Ara
Seyduna
kafamı bozmassan gideriz tabiki Smile) masraflar senden elbisem aykkabım hepsini sen alırsın
Ara
Yenemuko
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kafamı bozmassan gideriz tabiki Smile) masraflar senden elbisem aykkabım hepsini sen alırsın

ne demek lafı bile olmaz herşey bana ait yeterki beraber gidelim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 9,152 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly
  SihirLi değneğin oLsa üsttekini neye çevirirsin ? Ñ•qρα кJмя 1,437 22,344 01-17-2011, Saat: 10:19 AM
Son Yorum: Qetesh
  Kilitli Bir Kutunuz Olsa Icine Ne Saklardiniz???? YaSaK_AsK 77 3,065 11-24-2009, Saat: 02:18 AM
Son Yorum: SUSKUN
  çocuğunuz olsa adını ne koyardınız ? ¤ ćaяaмєLL ¤ 102 4,760 09-13-2009, Saat: 02:23 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Hayatta Herkezin Bir Sloganı Olsa Sizinki Ne Olurdu. deli yürek 8 767 08-24-2009, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: deli yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 04:27 PM