:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şuan kapı çalsa gelenin kim olmasını isterdiniz_?
(¯`•._ αѕιρяєη
murat abimin gelmesini isterdim bi cayimi icsin demi Smile
Ara
adyge55
canım çok tşk ederim kısmetse gelirim inşallah Smile

ezgicim gelsin kardeşimle gezer dolaşırız o nereye isterse oraya gideriz Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Smile insallah abicim yok sen nere istersen oraya gidelim ama samsun sahiline gitmeyi cok isterim birde orda dugun salonu varmis oraya mazisi derin :'(
Ara
adyge55
olur gideriz canım yeterki sen iste iide ağlamak yok ama hayırdır ne mazisi var orda
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bosver abi dedim ya maziiiii bide oyuncakcilar pazari varmis galiba orayada gidebiliriz Sad
Ara
adyge55
oyuncakcılarmı sakın o bahsettiğin yer rus pazarı veya yabancılar çarşılar olmasın hele sen bi gel gerisi kolay herbiyere gideriz Allah'ın izniyle ama böyle üzgün ve ağlayan smile görmek istermiyor
Ara
by€mo
Beyonce Olsun..Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
yabancilar olabilir bak tam bilmiyorum sadece isim olarak birgun gelirsem ki bunu yuregimin kaldiracagini sanmiyorum ama gideriz .........
Ara
adyge55
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yabancilar olabilir bak tam bilmiyorum sadece isim olarak birgun gelirsem ki bunu yuregimin kaldiracagini sanmiyorum ama gideriz .........

gideriz gitmesinede yüreğin kaldırmayacaksa gitmesekte olur yalnız sanırım biraz merak ettim ben bu mevzuyu ama özel sanırım o yüzden bişey sormuyum
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
samsuna hic gelmedim ama gelecektim kismet olsaydi neyse fazla uzmek istemiyorum kendimi zaten yeterince uzdum yakilmis bir kac resmin ardindan hatirlanan bazi seylerle kendimi yormak canimi yakiyo artik ................. bukadar yeter
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞuAn HaNgİİ $aRkIyII dİnLiYoRsUnNN ?? cik_cik 9 518 04-10-2022, Saat: 01:00 PM
Son Yorum: wildfang
  şuan cebinizde kaç para war ?? lover 40 1,590 04-09-2022, Saat: 02:33 PM
  Şuan Ne YiYorSun....? €BeRimSin 152 7,242 04-09-2022, Saat: 02:08 AM
  Şuan Ne Dinliyorsunuz ? Firari Fırtına 7,540 117,558 04-04-2022, Saat: 03:48 AM
  Şuan Ne Düşünüyorsunuz ? Firari Fırtına 2,081 34,552 04-04-2022, Saat: 02:57 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 04:24 PM