:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bi biskrem versem...
AsLı
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önce ayakkabılar hakkında bilgi ver...nasıl bir ayakkabıydı, kaç numaraydı? Big Grin

alttaki bi biskrem versem, gece rüyama gelirmisin Tongue
beyaz,süper star,yanlarında üç tane kırmızı cizgiler var ıımm sey numara söylemesem:yikildim: 40 numara bir ayakkabı aranıyor:yikildim: valla gülüyom ama acayip sinirim bozulduConfusedmiley18: bide dalga gectiler benle kızım sevdalı mısın ayakkabıları niye içeri almıyon diyeConfusedmiley18:

bu arada biskrem kalsın istemem
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]o ne öyle beeeBig Grin 40 numaraBig Grin maşallahBig Grin sulak yerde yetiştiği belliBig Grin

alttaki bi biskrem versem, bana albeni alırmısın Big Grin
[/COLOR]
Ara
izmitli_peri
böğğğğ okadar çikolata hastasıyım ama al benı nefretlık bişey abıcım yaf ama neyse ama albenı alcam senı alamam kusura bakma Smile Smile
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]önemli değilBig Grin
ama bi biskrem verip konuyu devam ettirinWink

alttaki bi biskrem versem, sana anne diyebilirmiyimBig GrinBig Grin
[/COLOR]
Ara
izmitli_peri
tabı dıe bılırsın yavrum Smile Smile şımarırsan beş kardeşi gorursun Smile Smile alttakı bı bıskrem versem ademın babası olurmusun
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]bana bi baba çıkmadı beee....
alttaki sana bi biskrem versem, ben eşeğim dermisinBig Grin
[/COLOR]
Ara
izmitli_peri
kendıme deıl ama sana dıe bılırım olarmı Smile Smile alttaki bıskrem fabrıkasını tutcam şu ademı dovermısın
Ara
samet.k
calısırım dayak yersem ne olcak Smile alttaki bi biskırem verem ben eşegim diye bagırırmıydınSmile
Ara
izmitli_peri
pekı ben bıskrem paketını vercem sametıde dovun hemde okkalısından Smile Smile
Ara
samet.k
aaa olmadı benım sorumun cevabını vermedın bıskırem fabrıkaını vercem su kızı basımdan alın Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bi biskRem veRsem .......yaPaRmısıN..? =) duyqushh 3 439 09-10-2008, Saat: 01:53 AM
Son Yorum: iLLeth.!
  Alttaki Üye Sana 50.000Ytl Versem? BiRiciGim 64 2,094 06-12-2008, Saat: 06:01 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  alttaksana ........ para versem metal_cix 2 372 10-27-2007, Saat: 03:50 PM
Son Yorum: metal_cix
  Hey altaki üye sana 50 .000 ytl versem ?? Melek06 10 692 05-20-2007, Saat: 08:38 PM
Son Yorum: Melek06
  Bi Biskrem Versem ..? Ñ•qρα кJмя 393 8,613 01-16-2007, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: happy yeliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 08:23 PM