:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
kayıp_gölgeler
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: esrayla ben ne olcaz peki bize bişiler yokmu Big GrinBig GrinBig Grin:

olmaz mı siz yemeden boğazımdan geçer mi hiç...:kucak:
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:esrayla ben ne olcaz peki bize bişiler yokmu Big GrinBig GrinBig Grin:
zafer bizi unutmaz halam Big Grin ama murata bişi diyemiyecem Big GrinBig Grin
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet halacım aynen dediğin gibi oldu papucumuz dama atıldı halbuki hepimiz birimiz birimiz hepimiz içindi ama bak öküz öldü ortaklık bozuldu Big Grin

canım ölmedik daha dur yaşayıp göreceğimiz daha neler var kimbilir Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zafer bizi unutmaz halam Big Grin ama murata bişi diyemiyecem Big GrinBig Grin

o da unutmaz unutmaz onunda geçmez boğazından yedikleri...Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o da unutmaz unutmaz onunda geçmez boğazından yedikleri...Big Grin
ölemi halacım ben pek sanmıyom da Big GrinBig Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmaz mı siz yemeden boğazımdan geçer mi hiç...:kucak:

saol ben de hala die Big GrinBig Grin herkez dio bende demek istiyom Big GrinBig GrinBig Grin:
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol ben de hala die Big GrinBig Grin herkez dio bende demek istiyom Big GrinBig GrinBig Grin:
DE TABİ ZAFER SENDE DE HALA Big GrinBig Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ölemi halacım ben pek sanmıyom da Big GrinBig Grin

tabikide geçmez bogazım dan Big GrinBig GrinBig GrinWink
Ara
kayıp_gölgeler
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: saol ben de hala die Big GrinBig Grin herkez dio bende demek istiyom Big GrinBig GrinBig Grin:
tabi diyebilirsinBig Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DE TABİ ZAFER SENDE DE HALA Big GrinBig Grin

oke diom bun dan sonra hala die

ya ortak bodrumda satak dedim turislere satalım sonra 40 yıl gelmek zorunda kalırlar Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 05:15 AM