:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
çilekli cuklat
saol kıb aeo mert bys
Ara
casus021
amin 1sene önce akcigerde 2 kilo su toplamış 1 sene boyunca bütün hastaneleri gezdik fakat kimse bir şey demedi herkes farklı bir şey söyledi kimi kansersin kimide farklı bir şey söyledi prof. dahi gittim olmadı en sonun sürrey paşa gittim sonunda teşhisi koydular fakat 1 aydaha geç gitseymişsim mefta olacaktım 60 kiloda 40 kiloya düstüm ateş 39 40 tı sonunda ilaç tedavisine başlandı suanda biraz su kalmış diyorlar bu kurumazmış fakat baş agırları çekersin sadece kontrollerini yapcaksın ve kısın sıkı geyineceksin terlemeyeceksin diyorlar
Ara
casus021
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben kaçarım herkese bol muhabbetler
sol kendine iyi bak
Ara
çilekli cuklat
fatıhhhhhhhhhhhh
Ara
çilekli cuklat
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amin 1sene önce akcigerde 2 kilo su toplamış 1 sene boyunca bütün hastaneleri gezdik fakat kimse bir şey demedi herkes farklı bir şey söyledi kimi kansersin kimide farklı bir şey söyledi prof. dahi gittim olmadı en sonun sürrey paşa gittim sonunda teşhisi koydular fakat 1 aydaha geç gitseymişsim mefta olacaktım 60 kiloda 40 kiloya düstüm ateş 39 40 tı sonunda ilaç tedavisine başlandı suanda biraz su kalmış diyorlar bu kurumazmış fakat baş agırları çekersin sadece kontrollerini yapcaksın ve kısın sıkı geyineceksin terlemeyeceksin diyorlar

janımmmmmm allah sıfaaa versınnn ya Confusedmiley22: sakın usutme kendını tammı terlı terlıde dolasma Sad:Sad:
Ara
casus021
rabbim razı olsun rica etsem bana canım demessen
Ara
casus021
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fatıhhhhhhhhhhhh
efendimm...
Ara
çilekli cuklat
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rabbim razı olsun rica etsem bana canım demessen

pofffff agzımdan kacmıs farkında hıc dıldımm ya :S dememeye calısıom ama basen oluo k.bakma Confusedmiley22:
Ara
casus021
rica ederim ben sadece unutmusun diye söyledim
Ara
casus021
e bayramda neler yaptın
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 52 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 12:59 PM