:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok halacım bunlar seni görmez beni bile kabul etmediler Big Grin

pabucumuz dama mı atıldı yani bak ağlarım yaşlı halanızı üzmeyin:'(
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok halacım bunlar seni görmez beni bile kabul etmediler Big Grin
aa murat sen başka demiştin ama % 5 vermiştin bize Big Grin
ama halama ben % 25 veriyom tamm mı halacım benim Big GrinBig Grin
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak cips olur ama o boş gitmez yanındada içecek bişeyler verirsin artık demi halacımBig Grin

ya aslında cips misp sağlıksız ben bir kek yapayım yanına da süt ohh mis gibi Big Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bunun derdi kahve satmak değil turistleri bağlamak Big Grin

eed öle hem benle esra kazanaçak hemde türkiye yaa gel seni de ortak yapalım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aa murat sen başka demiştin ama % 5 vermiştin bize Big Grin
ama halama ben % 25 veriyom tamm mı halacım benim Big GrinBig Grin

ahh canım halasını da nasıl düşünürmüş siz kahve satım yanında kurabiyeler de benden Big Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pabucumuz dama mı atıldı yani bak ağlarım yaşlı halanızı üzmeyin:'(

evet halacım aynen dediğin gibi oldu papucumuz dama atıldı halbuki hepimiz birimiz birimiz hepimiz içindi ama bak öküz öldü ortaklık bozuldu Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya aslında cips misp sağlıksız ben bir kek yapayım yanına da süt ohh mis gibi Big Grin
halacım benimmm ben de istiyom kek çayı da ben yapim tmm Big GrinBig Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya aslında cips misp sağlıksız ben bir kek yapayım yanına da süt ohh mis gibi Big Grin

esrayla ben ne olcaz peki bize bişiler yokmu Big GrinBig GrinBig Grin:
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet halacım aynen dediğin gibi oldu papucumuz dama atıldı halbuki hepimiz birimiz birimiz hepimiz içindi ama bak öküz öldü ortaklık bozuldu Big Grin

Ooo bozulan ortaklık kimin ortaklıgı Big GrinBig Grin:
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:halacım benimmm ben de istiyom kek çayı da ben yapim tmm Big GrinBig Grin

tamam canımın içi kek bir de patatesli börek yanına güzel olur...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 11:47 PM