:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ortasını mı ortak % 51 benim % 49 senin
hem ortak senin adın ne ortak olacaz ama bilmiyom ben

:yikildim::yikildim: ortak olmaz gel şunu % 50 % 50 yapalım ortak ya daha ismiimizi bilmedem ortak olduk demekki senle ii anlasacagız ben zafer Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: ortak olmaz gel şunu % 50 % 50 yapalım ortak ya daha ismiimizi bilmedem ortak olduk demekki senle ii anlasacagız ben zafer Big GrinBig GrinBig Grin
:yikildim::yikildim: tamam bak böle daha iyi oldu şimdi zafer memnun oldum ortak Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
halam nerdesin ya yine kayboldun Sad
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: tamam bak böle daha iyi oldu şimdi zafer memnun oldum ortak Big Grin

ee ortak kahveleri nerde satacagız Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee ortak kahveleri nerde satacagız Big GrinBig GrinBig Grin
haaa doğru ya acaba neresi iyi olurki Big Grin sen düşün de bi bana dersin Big GrinBig Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Hoşgördük Sorma Ya Kayiplardayim Yine Işler Yüzünden...
Ara
kayıp_gölgeler
Ne Kahvesi Ben Olmadan Ne Işler çeviriyorsunuz Bakiim:d
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkese SelammmSmile

vay vay biri beni cimciklesin doğrumu görüyorum acaba halacım gelmiş hoş gelmiş bana ne getirmiş acaba Smile
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haaa doğru ya acaba neresi iyi olurki Big Grin sen düşün de bi bana dersin Big GrinBig Grin

duygusuz da satalım ortak nasıl olur ama adminde pay isterse ne olcak ortak Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne Kahvesi Ben Olmadan Ne Işler çeviriyorsunuz Bakiim:d
halacım fazla çalışma ya özledik seni
evet halacım ortakla kahve dükkanı açcaz para kazancaz halacım :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-24-2024, 01:39 AM