:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
_Nymph_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eheh..sıkıldım ..*

niye neden sıkıldın sanırım en büyük faktör ben oldum
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet siz ticarete başlayın karın %90 nı bana % 10 onuda size beş beş paylaşırsınız artık itirazı olan dilekçeyle başvursun Big Grin
:yikildim::yikildim: aaaa murat ne diyon yaff sen öle % 5 mi kime yetcek yafff :yikildim::yikildim: hem dilekçe nasıl yazılıyoduki ? unuttum benn Big Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaa sen bilmiyon mu kahve yapmasını
valla öğretirim ama % 80 benim %20 senin nedeni ise sana kahve yapmasını öğretecem ya o yüzden Big GrinBig GrinBig Grin

yok ögrenmedim yapmasını ögret ama sen de çokk cimrisinBig GrinBig GrinBig Grin O %80 % 20 olmaz sen şunu %56 %44 yapalımm tmm Big GrinBig GrinD:
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet siz ticarete başlayın karın %90 nı bana % 10 onuda size beş beş paylaşırsınız artık itirazı olan dilekçeyle başvursun Big Grin

murat ortaklık yerimiz doldugu için sana yer kalmadı baka zamana başka sefer inş :yikildim::yikildim::yikildim: ok Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: aaaa murat ne diyon yaff sen öle % 5 mi kime yetcek yafff :yikildim::yikildim: hem dilekçe nasıl yazılıyoduki ? unuttum benn Big Grin

yeter yeter %5 i bulamayanlarda var şükret et Smile ayrıca dilekçe yazamayı bilmemene sevindim çünki itiraz hakkın otomatik olarak ortadan kalkmış oluyor yani %5 e mecburen razı olacan Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ögrenmedim yapmasını ögret ama sen de çokk cimrisinBig GrinBig GrinBig Grin O %80 % 20 olmaz sen şunu %56 %44 yapalımm tmm Big GrinBig GrinD:
aaa ben hayatta cimrilik yapmadım valla Big GrinBig Grin
hem sen ne diyon % 56 % 44 kiminkine Big Grin
Ara
adyge55
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: murat ortaklık yerimiz doldugu için sana yer kalmadı baka zamana başka sefer inş :yikildim::yikildim::yikildim: ok Big GrinBig GrinBig Grin

dilekçenizi göremedim o yüzden sende %5 talim yani Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yeter yeter %5 i bulamayanlarda var şükret et Smile ayrıca dilekçe yazamayı bilmemene sevindim çünki itiraz hakkın otomatik olarak ortadan kalkmış oluyor yani %5 e mecburen razı olacan Big Grin
aaaa olmajjj ben bulurum dilekçe yazan birini Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaa olmajjj ben bulurum dilekçe yazan birini Big GrinBig Grin

olmaz kendi el yazın dışındaki kesinlikle kabul görmez şirket kurallarına aykırı Big Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa ben hayatta cimrilik yapmadım valla Big GrinBig Grin
hem sen ne diyon % 56 % 44 kiminkine Big Grin

aaa olur böyle daha ii %56 %44 ii hem ben kahveleri yapacam hemde kasaya bakacam Ooooo işm var senle Big GrinBig Grin sen sadece kanvaleri getirecen oh ne ala memleket Big GrinBig GrinBig Grin bulasıklarıda sen yıkarsın artık Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 11:30 PM