:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
_Nymph_
eheh..sıkıldım ..*
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben az biraz yokum müsadenizle gerçi müsade etmesenizde gidecem ama adet yerini bulsun Smile

görüşürüz az sonra
TMMM BİZ İDARE EDERİZ SENİ MURAT Smile

Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TMMM BİZ İDARE EDERİZ SENİ MURAT Smile

tşkler ne varlığımı nede yokluğumu belli etmeyin ama Smile
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ANLAŞMA MI NEYMİŞ KİNE ÖNCE SÖLE HELE Bİ O ZMN BAKCEZ UYARSA BANAKABUL EDERİM ANLAŞMAYI Big Grin

seninle kahve ticaretine girelim ortak olalım senle %50 %50 olurmu kahveyi ben getirecem kahveyi yapması sana ait olcak olurmu ne kazanırsak yarı yarıyaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler ne varlığımı nede yokluğumu belli etmeyin ama Smile
Big Grin ne dimek murat heç belli edermiyiz yafff Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninle kahve ticaretine girelim ortak olalım senle %50 %50 olurmu kahveyi ben getirecem kahveyi yapması sana ait olcak olurmu ne kazanırsak yarı yarıyaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
olmaz neden sen getiriyon da kahveyi ben yapıyomuşum ben getireyim sen yap
% 65 benim % 35 senin Big Grin ne dersin...
Ara
Yorgun Yürek
_Nymph_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eheh..sıkıldım ..*
NEDEN SIKILDIN MELTEMCİM
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmaz neden sen getiriyon da kahveyi ben yapıyomuşum ben getireyim sen yap
% 65 benim % 35 senin Big Grin ne dersin...

yapmasını ögretir sen yaparımmm Big Grin o zaman ben hem yaparım hemde kasaya ben bakarım Big Grin olurmu o zamanda % 75 benim %30 senin tmm Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yapmasını ögretir sen yaparımmm Big Grin o zaman ben hem yaparım hemde kasaya ben bakarım Big Grin olurmu o zamanda % 75 benim %30 senin tmm Big Grin
aaaa sen bilmiyon mu kahve yapmasını
valla öğretirim ama % 80 benim %20 senin nedeni ise sana kahve yapmasını öğretecem ya o yüzden Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
evet siz ticarete başlayın karın %90 nı bana % 10 onuda size beş beş paylaşırsınız artık itirazı olan dilekçeyle başvursun Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 09:07 PM