:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SihirLi değneğin oLsa üsttekini neye çevirirsin ?
kı@ymı@k=)
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zaman ben senı bır prenses yapayım ıstermısınBig GrinBig Grin

oyyy sağollll Big Grin ama bi prenss lazımm be Big Grin istememm yalnızları oynuyorumm Big Grin

can askerim i deli doluu bi insana çevirirdimmmmmm Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyyy sağollll Big Grin ama bi prenss lazımm be Big Grin istememm yalnızları oynuyorumm Big Grin

dünyanın en güzel kızına dünya güzelisin ama olsun.
Ara
piko
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyyy sağollll Big Grin ama bi prenss lazımm be Big Grin istememm yalnızları oynuyorumm Big Grin
tamam bende sana can askerım bır prenstırBig GrinBig Grin kabulmuBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Pikoda bir kraldır
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßALıÄža Ç€v!r!rD!m SmileSmileSmile
senı bıseye cevırmeyecegım ben cunku ben senı bu halınle sevıyorumBig GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
cvp can askerime Big Grin karışmasın ortalıkk Big Grin

ayy istememm Big Grin çok güzel olursam çok talibim oluurr çokta nazar değerr Big Grin kimi seçicemm karar vermek güçç öff Big Grin ben seniiiiiiiii turşuyaa çevirirdimm canım çektii Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
en güzel güle
Ara
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senı bıseye cevırmeyecegım ben cunku ben senı bu halınle sevıyorumBig GrinBig Grin

P!Ko SaoL Smile
S€nD€n ß!$€Y oLaMAyaCAğIna KAnaaT G€t!RD!m icon10.gif Du tUR$uyA ç€V!R!RD!m icon10.gif
Ara
kı@ymı@k=)
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam bende sana can askerım bır prenstırBig GrinBig Grin kabulmuBig GrinBig GrinBig Grin

sağoll canımm dedim ya yalnızları oynuyorumm senn beni değill tomurcuğu prenses yapp Big Grin o zamn can askerim seve seve prens oluurr Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: P!Ko SaoL Smile
S€nD€n ß!$€Y oLaMAyaCAğIna KAnaaT G€t!RD!m icon10.gif Du tUR$uyA ç€V!R!RD!m icon10.gif

Seni neye çevirsem az gelir abla sen her halinle güzelsin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkes Üsttekini Sacma Bir Nedenden Dolayı Banlasın tuti 858 16,329 04-13-2022, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: wildfang
  Üsttekini ünlü birine benzet(futbolcu.manken vs) tatlı_cadı 169 6,954 04-10-2022, Saat: 05:07 PM
  ÜsTTeKiNi Gaza GeTirmeCe... €BeRimSin 25 1,114 04-02-2022, Saat: 03:40 AM
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 9,009 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly
  Üsttekini lakap tak.... Melek06 790 14,467 03-31-2011, Saat: 01:25 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 12:25 AM