:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slm Arkadaslr sonunda resım atabldim
çσкσ`ρяιη¢єѕ
..........................................................:? :? ................................................ßi mesaJa ßu qhadar alınqanLıq yapıLır yane...
Ara
)(€ugM@_)(@
ben:O Yok artık :O umut vermek nealaka :O sadece tanısmaya calısıordm:S Sana zeyneqcım dedım mı Ay Ay kesın bısı var bu cnm ın altındamı dıosn Big Grin
Ara
rockçı/kız
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben:O Yok artık :O umut vermek nealaka :O sadece tanısmaya calısıordm:S Sana zeyneqcım dedım mı Ay Ay kesın bısı var bu cnm ın altındamı dıosn Big Grin
kıs zeynep o herkesle jnmlı cicimli konuşur siz aldırmayın onaBig GrinBig Grinyane kıslar bundan umut beklemein bu çok çapkın eskiden kendine aşık ettirmişti sora arkasına bakmadan çekti gitti pislik şey seni:yikildim: :yikildim: :yikildim: jaka jaka ben onu genede seviorum asılmasın kimsecikler ona:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
)(€ugM@_)(@
ZZZZZZZZZZZZ YALAN!!
bu pelojn butun kuzenlerı bana kesık Big Grin sora ıftıra atıolar:F
Ara
ciciKIS
şşşş hadi lan peşlerinden koşarken öle demiodun ama konuşturma beni bu yaz yediğimiz içtiimiz ayrı gittimi olum seni bi ben bilirim bide uurBig GrinBig Grin
Ara
)(€ugM@_)(@
Anaaa :O bukadar yalan olurBig Grin peloj nen sen yaqma barE:O
Ara
rockçı/kız
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anaaa :O bukadar yalan olurBig Grin peloj nen sen yaqma barE:O
ösgür ben ne yalanı söledimde böle diosun yalan felan ben ne dedim ......yalanmı söledim böle diosun yuh be asıl sen yapma bare jnm bi site için yane böle konuşmanın annamı yoktu burdakiler 1,2 günlüktür ama biz weyatta pelin diğim böle şeler sölemenin hiç gereği yoktu sen bizi görüceksin ama onnarı cıks EYW.BİZ YALANCIYIS SEN DOÄžRUCU SEN İİİ OLDA BİZ KÖTÜ OLALIM.........
Ara
d€n!z kısı
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zuhah Bukadar da olmaz Ozge ne ayksın yABig Grin gelene gecene a$ık oluon sen :O:F:F
$ıpS€vdı!
bana diyene bak:yikildim: :yikildim:
)(€ugM@_)(@
YA sen bılıosn ne den yalan dedımı msnde sordm bana acıkladın reklama nıe gerek duyyosn Yalan olan kısım ılk yorumun: 1(kıs zeynep o herkesle jnmlı cicimli konuşur siz aldırmayın ona)2(yane kıslar bundan umut beklemein bu çok çapkın eskiden kendine aşık ettirmişti sora arkasına bakmadan çekti gitti pislik şey seni)3.(jaka jaka ben onu genede seviorum asılmasın kimsecikler ona) genede sevıorm ne demek? yaqtı ama affettık gıbıBig Grin yalan olan bolum burası Big Grin ben bunun ııcn soledm!
Ara
)(€ugM@_)(@
Kıme asık oldumu gordun ozgE?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖZLemişim Buraya REsim koymayiii.. :d lazmurat 10 1,981 06-28-2011, Saat: 10:08 AM
Son Yorum: YasSmin
  Sonunda Mezun oldukkkkkkkkkk MaNeSiA 10 1,299 02-21-2010, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Son Noktam Resim xD Son Noktam 18 1,429 08-12-2009, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: Son Noktam
  Son Noktam New Resim Son Noktam 19 1,564 07-19-2009, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: sarı@seker_vbulletin3_import14569
  RESim REsim REsim Bu Tun MESeLe BU... lazmurat 16 1,526 03-25-2009, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-24-2024, 10:22 AM