:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
_Nymph_
eheh * =) yok be murat abi biz seni tombalakta kabul edioruss Tongue nie sndeki haberler iç açıcı diil kötü bişeymi oLDuki..Sad !* bndede ii bi haberr yok pek ..Tongue =) kötü haberde yok.Tongue ya bnde gelişme yok kısacasıBig Grin hoşgeLdinn yasinn* buarada.=)
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımm tmm ne istiyon rüşvet olarak bakim Big GrinBig Grin
hoşgeldin yasin nasılsın

rüşvetide sen belirlersin artık gönlünden ne koparsa Big Grin
Ara
adyge55
_Nymph_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eheh * =) yok be murat abi biz seni tombalakta kabul edioruss Tongue nie sndeki haberler iç açıcı diil kötü bişeymi oLDuki..Sad !* bndede ii bi haberr yok pek ..Tongue =) kötü haberde yok.Tongue ya bnde gelişme yok kısacasıBig Grin hoşgeLdinn yasinn* buarada.=)

siz edebilirsiniz ama ben kabul etmiom Smile daha ne olsun canım şu şehitlere çok sıkkın ondan ii haber yok dedim
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rüşvetide sen belirlersin artık gönlünden ne koparsa Big Grin
Big GrinBig Grin hıı du o zmn düşünem mennn bakalım gönlümden ne kopcek Big GrinBig Grin
Ara
_Nymph_
ben murat abinin rüşvetini sölimBig Grin kesin baklava falan istiodurrr Big GrinBig Grin
Ara
mhanyaxx
hoş ßulduk adyge55 bu ne güzel karşılama Big Grin
Ara
_Nymph_
yok kar$ıLamıyoo yasinTongue akLınca espri yaptıını sanıoo ama yapamıooTongueTongue =) nese idare etcezz artık SmileTongue // sorma yaa şehitlere benmde cnm sıkkınSad !
Ara
mhanyaxx
sağol meltem sendeBig Grin
Ara
adyge55
esra görelim bakalım gönlünden ne kopacak beklemedeyim Smile

meltem artık baklava ve tatlı istemiom tombalak olacam sonra Smile

e yasin daha ne istiyorsun merasim yapacak halimiz yoktu ya Smile
Ara
adyge55
_Nymph_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok kar$ıLamıyoo yasinTongue akLınca espri yaptıını sanıoo ama yapamıooTongueTongue =) nese idare etcezz artık SmileTongue // sorma yaa şehitlere benmde cnm sıkkınSad !

kim aklınca espiri yaptığını sanan şahsiyet Smile anladım ben o ii be sizide iilik yaramıo anlaşıldı bundan sonra ciddiyete devam Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 01:19 AM