:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elinde 3 Taş Olsaydı Forumda Kime Atardın ???
Firari Fırtına
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi bayana şöyle diyemedim beee yanıyom yanıyom buna yanıyom Big Grin
temizle lan pm ni msj atıcam kırarım bacaklarını heyttt Big GrinBig GrinBig Grin dicem Big Grin

Ahhh yazık yaww , bak şimdi üzüldüm Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahhh yazık yaww , bak şimdi üzüldüm Big GrinBig GrinBig Grin
ölmüşüzde ağlayanımız yok ben bu taşları sana atıyım be abi Big Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi bayana şöyle diyemedim beee yanıyom yanıyom buna yanıyom Big Grin
temizle lan pm ni msj atıcam kırarım bacaklarını heyttt Big GrinBig GrinBig Grin dicem Big Grin

icon10.gif
s€nin kimin kaßa d€il €n azından ... icon10.gif baq n€ d€ güz€l söl€mi$ icon10.gif
Ara
son
Öldüğün zaman ağlayanım var diye bekleme zaten; hepsi ağlasada alışır; olan sana olur

Sen yinde de kendine at taşları
Ara
Firari Fırtına
O taşları kendi kafana at gökhan Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öldüğün zaman ağlayanım var diye bekleme zaten; hepsi ağlasada alışır; olan sana olur

Ağzından bal akıyor yawww .. Helal olsun aynen katılıyorum Big GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öldüğün zaman ağlayanım var diye bekleme zaten; hepsi ağlasada alışır; olan sana olur

anamdan gerisi playback ağlar zaten öldükten sonra ağlasalar nolur Smile
Ara
son
Teşekkürler, ama gerçekler
Ara
speedy_girl

߀n yin€ gül v€riyorum siz€ ... Smile
Ara
son
annede dahil olmak üzere herkes yaşar; bunu atlama istersen; ama sen çok daha sağlıkla yaşa dilerim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun lover 3,383 53,720 04-09-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Forum münübüs olsaydı arkasına ne yazardın??? d€n!z kısı 147 5,953 04-08-2022, Saat: 05:22 AM
  Forumda onu görünce neşem yerine geliyor. d€n!z kısı 2,331 35,793 04-05-2022, Saat: 06:28 PM
  Bir Buket GüL Olsaydı Sitede Kime Vermek isterdiniz? €BeRimSin 850 17,789 04-02-2022, Saat: 03:19 AM
  en son kime ne hediyesi aldın hıııı df1984 47 3,644 05-07-2021, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 10:15 PM