:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nasılsın abi napıyon?

saol kardeşim ne olsun aynı alçaktan sürünmeye devam değişik bişey yok yani bildiğin gibi diyecem bişey bilmiyorum diyeceksin neyse salla senden naber nasılsın
Ara
CaNaT
günaydın arkdaşlar cevap olarak günaydın demenize gerek yok Smile
hepinizin iyi olduğunu düşünüyor ve nasılsınız diye sormuyorum bende iyiyim
hava kapalı yağmur yağabilir onun dışında kötü bi durum yok Smile
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımmm tamam o zmn allah bozmasın dimi o zmn sen hep alçakdan dewam et sürünmeye :hihigerçi şaka bi yana allahım kimseyi süründürmesin

amin amin bide ben kurtulsam şu alçaktan sürünmekten fena olmayacak ama bunada şükür Smile
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:günaydın arkdaşlar cevap olarak günaydın demenize gerek yok Smile

iide sen bize cvp hakkı bırakmamışsın oldu şimdi bu Smile
Ara
mhanyaxx
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol kardeşim ne olsun aynı alçaktan sürünmeye devam değişik bişey yok yani bildiğin gibi diyecem bişey bilmiyorum diyeceksin neyse salla senden naber nasılsın
teşekkür ederim abi bende iyiyim ne olsun senin gibi insanlar oldukça ben nasıl kötü olabilirimSmile
Ara
CaNaT
ya vakit kaybetmeye gerek yo dedim şimdi mrb larla zaman kaybetmeden girivereyim işte sohbete Big Grin
Ara
adyge55
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederim abi bende iyiyim ne olsun senin gibi insanlar oldukça ben nasıl kötü olabilirimSmile

ne demek lem şimdi bu senin gibi insanlar oldukça ne varmış bizde Big Grin
Ara
mhanyaxx
abi sizin gibi iyi insanlar var burda yani herşeyimi paylaşabiliecegim insanlarsın yani o anlamda Big Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya vakit kaybetmeye gerek yo dedim şimdi mrb larla zaman kaybetmeden girivereyim işte sohbete Big Grin

hıım anladım zamandan tasaruf yöntemini uyguladın oda güzel Smile
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:günaydın arkdaşlar cevap olarak günaydın demenize gerek yok Smile
hoşgeldin çok güzel ya yağmurun yağacak olması ama buralarda yağmıyor Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 11:33 PM