:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Höyttt !!
(¯`•._ αѕιρяєη
cok sukur Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=PemBe]allah sendn razi oLsn ya tsk ederim buarada bi kosu baksana sersim napio buroda Big Grin :yikildim:[/quot]

:yikildim: ya kız şimdi oraya gitsem hangi dükkan olduğunu bilmiyorum bulamam onuBig Grin

taam ozaman sen bugun nerde oldugunu iyice ogren takip et yaw azcik bak neler yapio gizli gizli baksana bugun pek durmadi acaba ne rdv su vardi
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
kiz bu arada icime dert oldu j te pas donne de cigarette a la fin simdi icerkene dedim keskem verseydim putain eve gelirkene ugrada verim ok Smile
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önemLi birshey yokdu kuii ztn hallettik seviyesini belli eden insanlar ozurlerini dilediler ve tatliya baglandi Wink

BAK PEMPE BN SEVİYESİZ DEÄžİLİM TMM SADECE YANLIŞ YADA DOÄžRU ANLADIÄžIM İÇİN ÖLE DEDİM BN KONTRÖLÜMÜ KAYBEDİNCE ÇOK BÖLE HAKARET EDİCİ LAFLAR EDİYOM ÖZÜR DİLEMEMEMİN SEBEBİDE ÖLE BİRİ OLMADIÄžIM ÜZÜLDÜÄžÜM İÇİN YAZDIM
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kiz bu arada icime dert oldu j te pas donne de cigarette a la fin simdi icerkene dedim keskem verseydim putain eve gelirkene ugrada verim ok Smile

istiyecektimde dedim Dônerleride sen ismarladin ayiop olmasin yuz bizdekide utanioz yani :yikildim:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAK PEMPE BN SEVİYESİZ DEÄžİLİM TMM SADECE YANLIŞ YADA DOÄžRU ANLADIÄžIM İÇİN ÖLE DEDİM BN KONTRÖLÜMÜ KAYBEDİNCE ÇOK BÖLE HAKARET EDİCİ LAFLAR EDİYOM ÖZÜR DİLEMEMEMİN SEBEBİDE ÖLE BİRİ OLMADIÄžIM ÜZÜLDÜÄžÜM İÇİN YAZDIM

Taam ben unuttum gitti Big Grin

IQ yuksekligi bende kalsin Big Grin :yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
gulum bi donerin lafimi olur aramizda sende iskender ismarlarsin olur biter Big Grin hae ozaman yarin bulusuozmu gine bulusmasak olurmu ?
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ayy taam cano la honte pour elle regarde comme elle est triste laisse tomber demekki gercekten elle arrive pas controler ok mjx :$
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Taam ben unuttum gitti Big Grin

IQ yuksekligi bende kalsin Big Grin :yikildim:

ZATEN AKILLI KIZSIN SEN SENDE KALMASI GEREKMİYORR
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gulum bi donerin lafimi olur aramizda sende iskender ismarlarsin olur biter Big Grin hae ozaman yarin bulusuozmu gine bulusmasak olurmu ?

istemedigini bukdr belli etmeseydin keske Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Höyttt..! Ñ•qρα кJмя 9 788 06-13-2008, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: HiqhVolume

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 05:38 PM