:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne kötüki benim hayatım hep hızlı yaşamakla geçti yavaş benim lugatımda yok artık şansına bahtına dua et Big Grin
hımm ben dualara başlayayım o zmn dimi Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımm ben dualara başlayayım o zmn dimi Big Grin

bencede vakit kaybetme daha duruyormusun sen ederken benim içinde biraz dua et bari sevaptır hem bu gece kadir gecesi

neyse ben çıkıyorum iftar vakti yaklaştı daha eve gidecem anca yetişirim herkese hayırlı iftarlar hayırlı kandiller sevgiler saygılar
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede vakit kaybetme daha duruyormusun sen ederken benim içinde biraz dua et bari sevaptır hem bu gece kadir gecesi

neyse ben çıkıyorum iftar vakti yaklaştı daha eve gidecem anca yetişirim herkese hayırlı iftarlar hayırlı kandiller sevgiler saygılar
tabiki dua ederim senin de kandilin mübarek olsun iyi akşamlar saygılar sevgiler bizden Smile
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tabiki dua ederim senin de kandilin mübarek olsun iyi akşamlar saygılar sevgiler bizden Smile

çok naziksiniz tşk ederim bende sizin için dua edicem bu akşam tekrar ii akşamlar hayırlı kandiller saygılar sevgiler bende buna itiraz istemem Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok naziksiniz tşk ederim bende sizin için dua edicem bu akşam tekrar ii akşamlar hayırlı kandiller saygılar sevgiler bende buna itiraz istemem Big Grin
sizde çok naziksiniz tşk ederim sana da hayırlı akşamlar hayırlı kandiller tekrar ben de çıkıyom
Ara
lazmurat
slmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ara
adyge55
slm arkadaşlar
Ara
Yorgun Yürek
GÜNAYDINLAR HERKESEEE Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
adyge55
sanada günaydın naber nasılsın