:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nick Mi?avatarmi? Imzami?
PeRim$si !!
Qetesh ßenim En aZından ßaq iSe Yarıycak ßi Seyim Var Tuttuqum Takım qißi Ya Senin Hic ßisiyin İse Yaramas Puhaha İmzan Cok ßanel .. Nickin Hmm Ne İyi Ne Kötü ReSimide Hecmi Hec ßeqenmedim Hıh Tongue iSmimide Söylim ßari Her Ne Kadar ßana qıCık Olup ßeqenmicek Olsan^da '' CiqD3m '' Tongue
Ara
adyge55
isim .... Big Grin özelliklede ismin içindeki 3 rakamı Big Grin
Ara
PeRim$si !!
Beenmis oLmanızdan Kıvanc Duydum ßayım Tongue
Ara
Qetesh
PeRim$si !! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Qetesh ßenim En aZından ßaq iSe Yarıycak ßi Seyim Var Tuttuqum Takım qißi Ya Senin Hic ßisiyin İse Yaramas Puhaha İmzan Cok ßanel .. Nickin Hmm Ne İyi Ne Kötü ReSimide Hecmi Hec ßeqenmedim Hıh Tongue iSmimide Söylim ßari Her Ne Kadar ßana qıCık Olup ßeqenmicek Olsan^da '' CiqD3m '' Tongue

İsmide işe yaramaz. Tongue

Dediğişm gibi bir tek tuttuğu takım güzelTongue
Ara
adyge55
PeRim$si !! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beenmis oLmanızdan Kıvanc Duydum ßayım Tongue

rica ederim hanfendi Allah tekrarını nasip eder inşallah Big Grin
Ara
PeRim$si !!
Qetesh .. Takımımıda Deisdiriorum Sırf Sen ßeqenecek Hic 1 Sey ßulama Die .. : ))
Ara
Qetesh
Bende sana onu diyecektim .. Takımınıda değiştir, GS nin senin gibi bir taraftara ihtiyacı yok diyecektim. Ama dememe gerek kalmadı.. Big GrinTongue

Tşkler Tongue
Ara
PeRim$si !!
Gs Senin qißi ßi Taraftara ßence H,c İhtiyacı Yok Sen Tüm Takımlardan ßence Elini Ayaqını Cek Rahata Ersinler Big GrinBig Grin
Ara
Qetesh
GS benimle mutlu emin ol Big Grin
Ara
PeRim$si !!
Gs ßenim Takımım Ve Tuttuqum Takımı Tutmanı iStemiorum ßırak ßizi ßir ßasımıza Gs^ımLa Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  en karizma nick kimin? bebiS 259 7,857 07-30-2008, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: nry8
  ALTAKİ üyeye yeni nick bulun korkusuz 41 3,115 06-30-2008, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: Son Noktam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 10:02 AM