:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Yenemuko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok abii ben inanıorum sanaBig Grin öle diosan öledirrBig Grin

öle cnm saol neden belirtim onu çünkü bazıları hemen o yöne çekior o yüzden peşin peşin söledimki kimse öle bişey demesin Big Grin
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:UmaRım seNin ßa$ıNa uÄžraMaKTa GeÇiKmez $aMiL Big Grin

benim hep başımda olduğu için uğramasına ne gerek sen kendine bak Big Grin Big Grin
Ara
_BarBie_
Yok abi alışkınım bu durumlara ben kuzenlerdenBig Grin sevmiorus ama kıskanmıorusda diolarBig Grin
Ara
Yenemuko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok abi alışkınım bu durumlara ben kuzenlerdenBig Grin sevmiorus ama kıskanmıorusda diolarBig Grin

merak etmişimdir hep acaba kızlar erkekler böle deyince neden kıskanıorsunuz derler Big Grin tmm saygımız var sanatına ama sevmeye mecburiyetimiz yok
Ara
speedy_girl
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim hep başımda olduğu için uğramasına ne gerek sen kendine bak Big Grin Big Grin

Big Grin ne ısPaTLaMaYa ÇaLı$ıYorSun oLMaDıÄžını ßiLiYoruz Hiç YoK Big Grin
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin ne ısPaTLaMaYa ÇaLı$ıYorSun oLMaDıÄžını ßiLiYoruz Hiç YoK Big Grin

ıspata gerek yok herşey ortada Big Grin sen kendi derdine yan cnm Big Grin
Ara
speedy_girl
[b][SIZE=2]Big Grin YaNan senSin Big Grin
[/b]
[/SIZE]
Ara
_BarBie_
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merak etmişimdir hep acaba kızlar erkekler böle deyince neden kıskanıorsunuz derler Big Grin tmm saygımız var sanatına ama sevmeye mecburiyetimiz yok

Seni en ii ben anlıorum abii tmm sevmeBig Grin bnde sevmem pek Tongue Big Grin
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[b][SIZE=2]Big Grin YaNan senSin Big Grin
[/SIZE][/b]

yananı görür Allah Big Grin Big Grin

_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni en ii ben anlıorum abii tmm sevmeBig Grin bnde sevmem pek Tongue Big Grin

tşkler cnm sende olmasan beni anlayan yok zaten Smile
Ara
_BarBie_
Sen beni anlıosun,, bende seni anlıorum abi..SmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 45 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 08:01 AM