:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
gravesen
Alıntı:ya bak ayıp ediyosunnnnn ben ödicem sen merak etme gel yeter zaten zor barılştık onu şerefine

okadarda boşa konuşuyoz yaw gelmeyeceğimi biliyon ya sallaa vallaSmile neyse gidiyosun galiba hade kib bye
Ara
lorient_19
ya benım bi ricam war bana biraz rep werın ya tecrübe puanım çok az
Ara
Rüya Güzeli
ya durun yeliz gitmiyo yollamayın kızı ben geldim diye gitmicek Big Grin
Ara
happy yeliz
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:okadarda boşa konuşuyoz yaw gelmeyeceğimi biliyon ya sallaa vallaSmile neyse gidiyosun galiba hade kib bye

gitmiyorum sana inat burdayım sabahlıcammmm ayrıca teklif mertlikten ısrar enayilikten demişler SmileSmile

valla başka hangi arkadaş gelirse başımın üstünde yeri var bilmiş olun SmileSmile
Ara
Pessimist
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gidiyomusun ya nereye SmileSmile:

gidiyom ne bura beni nede ben burayı pek sevmedim kib
CReATuRE
hade bir film yapalım herkes üsttekinin yazdığına bakarak filme birkaç cümle ekleyerek devam etsin SmileSmileSmileSmile

ben başlıyorum filmin adı ; tatlı belam

birgün x adında bir genç aradığı aşkı arakene internnet buna rastlamış ve bu kızla bişeyler yaşamaya başlamışlar...SmileSmileSmile
happy yeliz
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gidiyom ne bura beni nede ben burayı pek sevmedim kib

aaaa şimdi bak bunu sana yakıştıramadımmmmmmmmm çok ayıppp üzdün beniiiSad Sad Sad
Ara
lorient_19
konuştukları sayfa duygusuz diye bi sayfaymiş orda gunlerce hatta haftalarca konuşmuşlar
Ara
CReATuRE
ama duygusuzda aşkalarını açıklamaya çekiniyorlarmış...
happy yeliz
evet çünkü kız utanıyomuşş ama çocuk bunu anlamak istemiyomuşşşş
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 27 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 07:41 AM