:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
ha bide murat siz deveyi kestiniz mi yaff unuttuk mu ne Big GrinBig Grin hazır halamız da geldi kesmediyseniz keselim dimi ama Big Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ya ne zaman bulurum kendimi allah bilir Big Grin

o zaman bulalım seni hemen Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ha bide murat siz deveyi kestiniz mi yaff unuttuk mu ne Big GrinBig Grin hazır halamız da geldi kesmediyseniz keselim dimi ama Big Grin

NE DEVESİ YAFF NİE BENİM HABERİM YOK Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NE DEVESİ YAFF NİE BENİM HABERİM YOK Big Grin
YA BİDE İNEK VE KUZU DA VAR HALACIMM Big GrinBig Grin :yikildim:
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ha bide murat siz deveyi kestiniz mi yaff unuttuk mu ne Big GrinBig Grin hazır halamız da geldi kesmediyseniz keselim dimi ama Big Grin

bencede yani siz başlayın hatta kesmeye Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA BİDE İNEK VE KUZU DA VAR HALACIMM Big GrinBig Grin :yikildim:

ALLAH ALLAH SAYISAL FALAN MI TUTTTURDUNUZ BAKAYIM YOKSA HEE SÖYLEYİN SAKLAMAYIN:kop:
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede yani siz başlayın hatta kesmeye Big Grin

BU ERKEK İŞİ YA HEM YAŞLI YAŞLI UÄžRAŞTIRACAK MISINIZ HALANIZLA TEYZENİZİ :hihi
Ara
kayıp_gölgeler
Yine Nereye Gittiniz Ya Merakta Birakiyorsunuz Beni Sad
Ara
adyge55
erkek işi olan kısmını biz hallettik geri kalan kısmı bayan işi buyrun bakalım kaytarmak yok öyle Big Grin
Ara
CaNaT
ben gelebildim en sonunda Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 04:12 AM