:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewet eksiğimiz Murat oda gelirse
ne dersin ercan ceza verelim mi bundan sonra geç gelenlere Big GrinBig Grin

walla özlemişim siziBig Grin
Ara
kayıp_gölgeler
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya boşver be takma kafana burdsın ya salla gitsin gerisini Smile

en sonunda işi bırakacağım o olacak yani off salla salla da nereye kadar Sad
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:en sonunda işi bırakacağım o olacak yani off salla salla da nereye kadar Sad
Offf offf halacım sende böle dersen ben ne yapim o zmn ben ölmüşümmm .....
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Offf offf halacım sende böle dersen ben ne yapim o zmn ben ölmüşümmm .....

ya beni yoran iş değil dönen entrikalar hiç tadı tuzu kalmadı bu şirketin...:x
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya beni yoran iş değil dönen entrikalar hiç tadı tuzu kalmadı bu şirketin...:x
hımm anladım halacımm o zmn haklısın ne diyim..
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımm anladım halacımm o zmn haklısın ne diyim..

bende size bir hala tavsiyesi kesinlikle kendinizi ezdirmeyin, ve kimseyle fazla samimi olmayın işyerinde... çok çalışıp kendinizde yıpratmayın boşuna çünkü hiçbir kıymeti olmuyor...
Ara
AfrâsyâB
klübümden uzaklaştırıldım allah kahretsin yaaa mrb unuttum ve ben gidiyom Sad
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende size bir hala tavsiyesi kesinlikle kendinizi ezdirmeyin, ve kimseyle fazla samimi olmayın işyerinde... çok çalışıp kendinizde yıpratmayın boşuna çünkü hiçbir kıymeti olmuyor...
ah ahh halacımm çok geç kaldın benim bu söz şöle diyim ben geceleri evde de çalışıyorum biz işyrinde toplam 3 kişiyiz ve herkes birbirinin herşeyini biliyo ama kimse kimsenin kuyusunu kazmıyo sadece benim işimi yapan yok o ayrı bi konu işte ama ben onların yaptığı işleri de yapıyorum o yüzden kendi işlerim de hep yarıda kalıyo ve oyüzden evde de çalışıyorum geceleri Sad bide 2 şirket olunca iş bana düşüyo işte halacımm
Ara
adyge55
ana halacım gelmiş halam hoş geldin sen ya özlettin kendini yapma bize böyle şeyler ama fazla özletme kendini
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ana halacım gelmiş halam hoş geldin sen ya özlettin kendini yapma bize böyle şeyler ama fazla özletme kendini
sen de hoşgeldin murat sen nerelere kayboldun bakem Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 08:18 AM