:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
b€n €rkek deiLiiiiiiMm!!! :D:D
Black_GirL
߀n €rkek deiLiiiiiiMm!!! Big GrinBig Grin
konu başlığını okuyunca garipseledim birden Smile içeriğini okuyunca anladım Smile
Ara
AfrâsyâB
ben erkeğimmmmmmm Smile
Ara
CReATuRE
yaffff pcko neden inkar ediyon erkek olduğunu

hımmm anladım kızlar peşini bırakmıyor ondandır Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Rüya Güzeli
Ewd o kdr kısı peŞine taktıı Big Grin napsın ßaşka yoL ßuLamadı zavaLLı erkekLiqini inkar eddi Big Grin
Ara
PCKoPaT
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alemde teksin deişilmessin pckopataşk sen bizim herşeyimissinnnnnn....:kucak::kucak:

pckopatım hayat sensin prenses sensin herşey senssin gelecekse tüm acılar
biz hazırız senden gelsin bu sevdadan vazgeçersek allah belamızı versinnnnn......
siyahhhh ulannnn beyazzzz ulannn alayınaaaa pckoooopat ulan......!!!! Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:

tek aşk.. pckoaşk.....TongueTongue
heLaaaaaLLL Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Black_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:߀n €rkek deiLiiiiiiMm!!! Big GrinBig Grin
konu başlığını okuyunca garipseledim birden Smile içeriğini okuyunca anladım Smile
Ahhahah Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben erkeğimmmmmmm Smile
Kanıtlaman lazım diyomuşum ahhaha:yikildim: Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaffff pcko neden inkar ediyon erkek olduğunu

hımmm anladım kızlar peşini bırakmıyor ondandır Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Benim inkarım yerind€ bi inkar da Sizin €rkek olduğum konuSunda ßu kadar ıSrar €tmenize ßi anLam weremedimBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ewd o kdr kısı peŞine taktıı Big Grin napsın ßaşka yoL ßuLamadı zavaLLı erkekLiqini inkar eddi Big Grin
Confusedmiley16:napiim wah$i CaZißeme dayanamıoLar Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
AfrâsyâB
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kanıtlaman lazım diyomuşum ahhaha:yikildim: Big GrinBig Grin

burda olmaz pcko Big Grin ben kanıtlamışım uyuz oluyorum da oku Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-21-2024, 05:01 AM