:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slm Arkadaslr sonunda resım atabldim
)(€ugM@_)(@
AYY aYY AYYSmile MAMa Waktı :O

GitMe YaLVarIrIm yanlız Koyma Benı BebeK...DunyaLAr Guzelı BIrıcık BebEK.!.
BebEK-guSeL,BebEk-TatLI,Bebek-nazik,߀ßeK-Narin BeeeebeeekkkBig Grin ( DUMAN ) ehheheh
hadı afıet olsn CNm ISIM DoğRuSmile
Ara
)(€ugM@_)(@
Kajmer Yhu NIe SA$ırıosn GS li olmasına ? ELbet dogru yolu blmalydı zaten Big Grin Ben vsıle olmus oldum Smile cok Mutlu oldum bAK sımdı Smile TebrIkLEr Ozgecm Big Grin
GS 4EWER
Ara
)(€ugM@_)(@
S€fAcım Kımse KımseYı ALmadı yhu Tanısıorz Big Grin Senı Beenmeslermı krdsm yha:O:O:O
Ara
ѕqρα кJмя
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kajmer Yhu NIe SA$ırıosn GS li olmasına ? ELbet dogru yolu blmalydı zaten Big Grin Ben vsıle olmus oldum Smile cok Mutlu oldum bAK sımdı Smile TebrIkLEr Ozgecm Big Grin
GS 4EWER

Fb-6s tartı$ması yapmiim yeteri kdr yaptm zatn Big GrinBig GrinTongue
Ara
)(€ugM@_)(@
Big Grin klasık FEnerlı muhbbtı Big Grin sayfaya bu muhbbtı tasımıyım Big Grin uzun surer:F FENERLILERI karsıma almaya gerek yok Dost ortam takılablrmBig Grin:F FENERbahce ye dusmanlıgımBig Grin fenerlılerı ıdare ederıs:F
EN ıısı SON uEFa Maclarınızda SIze basarılar NEDE OLSA son 2 haftanız falan kaldı :F:F:F Big GrinBig Grin
Ara
)(€ugM@_)(@
Sayfayı sessizlik bürüdüSad Nerlerdesınız?
Ara
d€n!z kısı
ben geldimSmile
d€n!z kısı
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AYY aYY AYYSmile MAMa Waktı :O

GitMe YaLVarIrIm yanlız Koyma Benı BebeK...DunyaLAr Guzelı BIrıcık BebEK.!.
BebEK-guSeL,BebEk-TatLI,Bebek-nazik,߀ßeK-Narin BeeeebeeekkkBig Grin ( DUMAN ) ehheheh
hadı afıet olsn CNm ISIM DoğRuSmile
ooooo hayırlı olsun allah mutlu etsin
)(€ugM@_)(@
kımı mutlu etsin :F :O mutlu olmam ıcın ynıma bri lazım:F dumanın sarkısı heq mutlu etmıor bnıBig Grin
hojgeldın cnmSmile
Ara
d€n!z kısı
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kımı mutlu etsin :F :O mutlu olmam ıcın ynıma bri lazım:F dumanın sarkısı heq mutlu etmıor bnıBig Grin
hojgeldın cnmSmile
hoşbuldum,başkalarının msn adresi fln anladın sen onu neyse ben aranıza girmiyim Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖZLemişim Buraya REsim koymayiii.. :d lazmurat 10 1,983 06-28-2011, Saat: 10:08 AM
Son Yorum: YasSmin
  Sonunda Mezun oldukkkkkkkkkk MaNeSiA 10 1,305 02-21-2010, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Son Noktam Resim xD Son Noktam 18 1,437 08-12-2009, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: Son Noktam
  Son Noktam New Resim Son Noktam 19 1,578 07-19-2009, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: sarı@seker_vbulletin3_import14569
  RESim REsim REsim Bu Tun MESeLe BU... lazmurat 16 1,529 03-25-2009, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-03-2024, 10:59 AM