:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Qetesh
Alıntı:ANNEM...
Vakit gece yarısı 04:30 u göstermekte iken telefon çalar.genç adam cevap verir telefona telefondaki annesidir merhabe nasılsın oğlum der. genç adam; gecenin bu saatinde beni bunun için mi aradın benim sabah erkenden işe gideceğimi biliyorsun deyince annesi oğlum rahatsız mı oldun der. genç adam evet anneciğim rahatsız oldum deyince annesi: rahatsız ettiğim için özür dilerim oğlum ama bundan tam 25 yıl önce bu saatlerde de sen beni rahatsız etmiştin doğum günün kutlu olsun der ve telefonu kapatır.

Kadın gecenin bi yarısı oğlunu düşünüp arıyor oğlunun yaptığına bak. Gerçi bende ondan geri kalmam ya. Annelerimiz kıymetinide bilmiyoruz. Güzel bir hikayeydi .Tşkler...
Ara
asi_cocuk
çok güzel anlamalı bir nottu herkez ellerindekinin kıymetini neyıkki kaybedince anlıyor. malesef.. brcu
Ara
Yorgun Yürek
ben geldim yawss telekom hatları kapatmış daha yeni geldi bütün sistem gitti bende gittim tabi daha yeni gelebildim Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
asi_cocuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel anlamalı bir nottu herkez ellerindekinin kıymetini neyıkki kaybedince anlıyor. malesef.. brcu
sana katılıyorum asi_cocuk malesefki hep öle oluyo Sad
Ara
Qetesh
Alıntı:ben geldim yawss telekom hatları kapatmış daha yeni geldi bütün sistem gitti bende gittim tabi daha yeni gelebildimBig Grin

Şuanda burdaysan sorun yok ...
Ara
rocker_nergiz
benii Unutunuzzzz
Ara
Yorgun Yürek
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şuanda burdaysan sorun yok ...
ewet burdayım adem herkess gitmiş walla neysee barimm Smile
Ara
rocker_nergiz
yooo ben noluyoom burda yawww
ademe dokunmayın morelı bozuık arkadaşımın SadSadSadSad
Ara
Firari Fırtına
betqd7wk6.jpg
Ara
Qetesh
Alıntı:ewet burdayım adem herkess gitmiş walla neysee barimm

Giden gider kalan sağlar bizimdir. Nergizde gelmiş bu arada ...

Keyifler yerinde herhalde...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 10:30 AM