:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Psycho
eLiNiSSsiii cabuk tuTtuNn kacablRrMmBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
kaçamazsın yakalamışız seni bikere etleri halletmeden imkanı yok bırakmayız seni celin Smile
Ara
Psycho
etLerı dogRAdmmm SAyıNnn beNn qider heBisiNiSssiii öpüorMMmm ismiMmmm seLiNnnnnnnnn buaraDAaaaBig Grin
Ara
adyge55
gsli_kiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:etLerı dogRAdmmm SAyıNnn beNn qider heBisiNiSssiii öpüorMMmm ismiMmmm seLiNnnnnnnnn buaraDAaaaBig Grin

güle canım ellerine sağlık yine bekleriz yarında ciğerler doğranacak ona gre erken gel Big Grin
bu arada bizde anladık zaten selin olduğu Big Grin
Ara
rocker_nergiz
bende dedımm yawwwwSmileSmileSmile pızallarımı yedımm
Ara
Qetesh
Slm Arkadaşlar ...
Ara
adyge55
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende dedımm yawwwwSmileSmileSmile pızallarımı yedımm

afiyet olsun hoş geldin sanırım herkes gitti
Ara
adyge55
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Slm Arkadaşlar ...

slm hoş geldin adem nbr
Ara
Qetesh
Alıntı:slm hoş geldin adem nbr

İyi olmaya çalışıyoruz valla ...

Yine geldim duygusuza. Buraya girince bi hüzündür kaplıyor beni ...

Neyse öyle işte. Sizlerde durum nedir ...
Ara
burjuu
ANNEM...
Vakit gece yarısı 04:30 u göstermekte iken telefon çalar.genç adam cevap verir telefona telefondaki annesidir merhabe nasılsın oğlum der. genç adam; gecenin bu saatinde beni bunun için mi aradın benim sabah erkenden işe gideceğimi biliyorsun deyince annesi oğlum rahatsız mı oldun der. genç adam evet anneciğim rahatsız oldum deyince annesi: rahatsız ettiğim için özür dilerim oğlum ama bundan tam 25 yıl önce bu saatlerde de sen beni rahatsız etmiştin doğum günün kutlu olsun der ve telefonu kapatır.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 10:57 PM