:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
öyle bilmem yapama diye kaçmak yok kızlar tek kurtuluş etleri kesmeniz Big Grin
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya Bende Bilmem Yemek Işlerini Ama Ogreniyoom Cunku Sewgilim Yemek Yapcan Bana DiyooooSadSadSadSadSad

benım ıcın yemek yapmayı ögrenmedın ama sevgılın ıstedı dıye ögrenıyon ölemı nergıs verdıgım emekler bosa gıttı demek bunları görceme ölseydım daha ıyıdı yanımzıda tas beslemısızBig GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
rocker_nergiz
ya Alla Alla Ercan Abim Sence Bende Yemek Yapicak Tipmi Warmi SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benım ıcın yemek yapmayı ögrenmedın ama sevgılın ıstedı dıye ögrenıyon ölemı nergıs verdıgım emekler bosa gıttı demek bunları görceme ölseydım daha ıyıdı yanımzıda tas beslemısızBig GrinBig GrinBig Grin:d
OOOO SEN NE DIYOON SERSII YAA SANA EN GUEL YEMEKLERI YAPICEMM BENNSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
adyge55
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya Alla Alla Ercan Abim Sence Bende Yemek Yapicak Tipmi Warmi SmileSmileSmileSmileSmileSmile

bir yaşıma daha girdim yemek işi tipe göremi oluyor yani Big Grin
Ara
rocker_nergiz
ya Yemen Yemek Dediniz Arkadaslarrr Pizza Almiis Ben Bi Yiyipp Geliceem Aman Ayrilmayiin Bi Yere
Ara
adyge55
anlaşıldı ercan bunlardan bize hayır yok en iisi teyzeyle hala gelsin onlar ancak bu işi hallederler Big Grin
Ara
adyge55
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya Yemen Yemek Dediniz Arkadaslarrr Pizza Almiis Ben Bi Yiyipp Geliceem Aman Ayrilmayiin Bi Yere

bizede ısmarlarsanız ayrılmayız bir yere Big Grin
Ara
Psycho
yhaa TamammMm yha veRr şu etLerii muraTttt Big Grin kesiMMmde kurtuLaLıMmmBig Grin
Ara
adyge55
gsli_kiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yhaa TamammMm yha veRr şu etLerii muraTttt Big Grin kesiMMmde kurtuLaLıMmmBig Grin

şükürler olsun nihayet ikna edebildik ercan nerde etler ne yaptın hazır ikna etmişken kaçırmayalım celini Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 07:32 AM