:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Bulu?mam?za Kat?l?rm?s?n?z?
Katılırım
51.12%
137 51.12%
Katılmam
13.43%
36 13.43%
Belli Olmaz
35.45%
95 35.45%
Katılımcı sayısı: 268 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz.com Buluşması ?
!i!CaSNıN!i!
ben gelemem çünkü ist. bana çok uzak!
Ara
blue_belial
ılk geldıgımde gelirim demıstım ama

bole bı bulusma olursa gelmem.
gelmek ısterım ama, gelemem ıste.
uluulu
Walla Bana Düşmez Ama Samsundayim Her Türlü Gelirim Bu Arada Inşaatla Uğraşan Varsa Yardimci Oluruz Yanii Demircan Ltd.şti
Ara
uluulu
Arkadaş Bana öyle Geliyoki Bu Buluşma Sadece Ayni şehirde Olanlar Gerçekleştirecek
Ara
gökhan_72
galıba ole olacak cunku ben uzaktayım baya mersındeyım tabıkı bulusmak ısterız ama anca burda bulusuruz bellı bır gun de herkes le beraber bır bolum olusturarak
Ara
mavi ay
ya anlıyorum iyi güzel olur buluşma fikride harika ama katılamayacak olanlar var bunlardan biride benim konya'dan istanbul'a nasıl gelyim bi fikrin varmı sakın otobüse atla gel deme ailem izin vermez yaş tek başıma gezmeye uygun değilConfusedmiley17:
Ara
w00w
Yazın YARGIÇ'a verdiğim söz için İstanbul'a gelecem Allah'ın izniyle Wink Büyük bir buluşma da olmasa kendi açımdan Duygusuz'da değer verdiğim ve sevdiğim İstanbulluları görmek niyetindeyim Big Grin Tam tarih belli değil çünkü yazın abimin düğünü falan var Big Grin Düğünden sonra kısmet olursa gelecem İstanbul'a...
Ara
CariSmaBoY
ibo biz sana tarif veririz öle gelirsin sen Big Grin yoksa gelme buraya Big Grin
sonra kaybolursun falan Big Grin allah korusun Big Grin yok yani sokak çocuklarına yazık Big Grin Big Grin Big GrinBig Grin
w00w
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Sus nen sen Big Grin Ben sokak çocuğu olabilirim ama Allah'a şükür bulunduğum sokak E-5 değil senin gibi Big Grin En azından dilencilikle para kazanıyorum. Senin gibi .... Neyse Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ahuahuahauha Big Grin Mcx nan Sülo Big Grin
Ara
B€NGİ
olur belki bi yer ayarlanırsa bna yakın bnde gelirim Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz ForumlarıDe En İyİ bÖLüM NedİR(Genel) PrinceSs 2 303 04-10-2022, Saat: 09:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz sohbetinde yazışarak oyuncu veya o tür bişi olmak istermisin? PrinceSs 2 343 04-10-2022, Saat: 12:21 PM
  Duygusuz.com un salonu hangisi olsun? PrinceSs 10 404 04-09-2022, Saat: 10:56 PM
  Duygusuz.com sakinlerinin cinsleri PrinceSs 17 684 04-09-2022, Saat: 10:29 PM
  Duygusuz.Com adresini nasıl keşfettiniz??? PeriKIZI35 2 382 04-09-2022, Saat: 01:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 05:48 PM