:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donanma Fener bayrağı çekti
~uqqaLa~
pfffffff he crature he en büyük sensin tamam mı Wink

ama sus yaa artık o yorumlarını okumuyorum bile Big Grin

ki senin sorunun neTongue Fenerbahçe'yi çekemiyo musun nedir anlamaıdm ya neyse..

manevra sizi çekiosa siz herşei biliosnz ya yine bilmeyenlere öğretn Wink ben manewra yapmayı biliyorum istersen bana yaklaş ama ELİMDE KALIRSAN karışmamBig Grin
Ara
~uqqaLa~
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:
[b]Kendını cok buyuk Görme..Smile

GöLgene aLdanıp İnsanLarı asagıLama..
[/b]

işte bunu sewiyorum Tongue
Ara
CReATuRE
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben..Senın ınsnLarı AsagıLarken..Yaptıgın.. HakaretLere SacmaLık dedım..Kı sne Bunu anLamıcak Kapasıtedeysen..Orasını Bılmem

Kı Barız Bı sekılde hem Yagmura hem Merte Hakaret edıyorsun.. ama Sana Göre Bu normal oLabıLır..SmileSmile

Ucuncusu ben burda bırını kırmak gıbı salakca bı dusunce ıcınde oLsam..Cok guzeL adam Mort Ederım Bı daha Cenesını Acamaz..SmileSmileSmile

Senın Gs Fb Muhabbetınde Benı ıLgıLendırmez..Smile Ben Konu ıcınde Merte savurdugun hakarete Krsı cıkmıstım Neyse..SmileSmile

Neys eBu konuya HArcıcak Vaktım Yok..SmileSmile Sız ebos Vakıt OLdurmeLer..Smile

İnsan kendini nasıl bilirse karşısındakinide öyle bilirmiş WinkWinkWinkWink

Git vaktini sürekli online olmayan biriliriyle harca benimle vakit geçirme WinkWinkWink

Sen burda birini kırmak gibi bi salakça bir davranış içinde olmasaydın eğer şuanda hiç yoktan benimle tartışmazdın...

NEYSE uzatmıcam kimsenin tadı tuzu kaçmasın daha fazla...Sözler yoksa müzik zaten bi işe yaramaz...
CReATuRE
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pfffffff he crature he en büyük sensin tamam mı Wink

ama sus yaa artık o yorumlarını okumuyorum bile Big Grin

ki senin sorunun neTongue Fenerbahçe'yi çekemiyo musun nedir anlamaıdm ya neyse..

manevra sizi çekiosa siz herşei biliosnz ya yine bilmeyenlere öğretn Wink ben manewra yapmayı biliyorum istersen bana yaklaş ama ELİMDE KALIRSAN karışmamBig Grin

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: sana cvp bile vermeye değmez WinkWinkWinkElinde kalırım yoksa...
~uqqaLa~
wermessen weeeerme dırıdırırıt Big Grin
Ara
CReATuRE
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wermessen weeeerme dırıdırırıt Big Grin

Fazla dırıdırıttma istersen Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
~uqqaLa~
döwcen mi Tongue
Ara
CReATuRE
O kadar da değil WinkWinkWinkWinkWink
~uqqaLa~
içim nasıl rahatladı anlatamam xP
Ara
CReATuRE
güzel......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fener, dünya sıralamasında yükseldi!.. Ñ•qρα кJмя 2 335 04-14-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Teşekkürler Fener'im! Ñ•qρα кJмя 1 277 04-13-2022, Saat: 02:02 PM
  Fener, Alkmaar’ı rövanşta yenebilir - Can Bartu Ñ•qρα кJмя 2 309 04-12-2022, Saat: 11:42 PM
  Haydi Fener Haydi Fener Haydi ! Ñ•qρα кJмя 1 360 04-12-2022, Saat: 02:36 PM
  Ya Cepheye Gidersin Ya Fener'den Gidersin! Ñ•qρα кJмя 17 697 04-12-2022, Saat: 07:22 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-24-2024, 07:40 AM