:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Höyttt !!
ѕαкℓı@мѕı@η
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vayy bee yansımanı görüyorsun galibaaa

Heyy kurban oldugum Allah'im buLduk kaybetmezsek Big Grin Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
:yikildim:
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yok sen iyi degilsin ?
guzelim galiba anlamiosun sakalsioruz diyoruz ayrica bu forumda pembeyi bilen bilir mertle sadece sakalsioruz amacimiz eglenmek
sersiyiode seviomus hadi
hem ikisinide sevse kime ne solermisin kalp onun belkide ikiside sigiyo alla alla konusturtmayin beni ya ?

:S:S bak tek öğrenmek istedğim kavga etmek içşin demiyorum üzülüyorum derken çünkü bn kavgacı biri değilim sadece mertle pempe
çıkmıyor dimi özür dilerim kendisinden ve sendende herkesden sinir olunce kendimi tutamıyorum
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Heyy kurban oldugum Allah'im buLduk kaybetmezsek Big Grin Big Grin

bak tmm çirkinm şeyler yazdım öüzr dilerim tek merttle aranda birşey varmı yokmu özür dilerim
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı::S:S bak tek öğrenmek istedğim kavga etmek içşin demiyorum üzülüyorum derken çünkü bn kavgacı biri değilim sadece mertle pempe
çıkmıyor dimi özür dilerim kendisinden ve sendende herkesden sinir olunce kendimi tutamıyorum

önce yazilanlari iyice Oku anla sonra yorum yap ama biz anladik ztn nasil biri ile muhattap oldugumuzu ondn pek umursamadik Wink

sqpa tsk ederim sanada Wink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
:yikildim:

paparazziye yazacam
flash flash flash
mertin actigi hoyt konusunda kiskanclik faciasi
kiskanan olum melegi kizlari topa tuttu Big Grin
Ara
AfrâsyâB
noluyo burada yaaaa arkadaşlarlar sükunete davet ediyorum davetimi red eden olursa zorla getiririz önemi yok Smile
Ara
ѕqρα кJмя
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önce yazilanlari iyice Oku anla sonra yorum yap ama biz anladik ztn nasil biri ile muhattap oldugumuzu ondn pek umursamadik Wink

sqpa tsk ederim sanada Wink

n dmék keLebénK (:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak tmm çirkinm şeyler yazdım öüzr dilerim tek merttle aranda birşey varmı yokmu özür dilerim

Big Grin özüre gerek yokdu biz senin ayibini görmedik bile seviye ve IQ yuksekligi bizde kalsin Wink
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ÖLÜM MELEÄžİ,

PemBe'ye hakaret etmeseydin karısmazdım ama;

Sabrımı taşırdın!.

AptaL mısın kızım séN?

ya da numara mı yapıyorsun?

Konuyu bastan sona okusaydın,anLardın(!)

Simdi fazLa uzatmadaN kapa céneni.!

özür diledim ona bakarsan aptalda değilim aptal olsaydım internet üzernde hiç birşeyi yapamassdım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Höyttt..! Ñ•qρα кJмя 9 788 06-13-2008, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: HiqhVolume

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 07:54 PM