:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:aaa olmazmı hiç deniz büyük :yikildim:

deniz büyükte insalarda çok ama nese yer olmazsa bi toplu katliam yapar kendime yer sağlarım Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyseki ucuz yırtmışsınız artık dikkatli olarsınız dime ders olmuştur herhalde bu size yok olmadı biz yine yapmak istiyoruz derseniz bu sefer kesin enselenirsiniz patrona Big Grin
ah sorma patrondan sonra da ben geliyom burda söyledim valla gerekeni saygıdeğer arkadaşlarıma Confusedmiley17:
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:deniz büyükte insalarda çok ama nese yer olmazsa bi toplu katliam yapar kendime yer sağlarım Big Grin
:yikildim::yikildim::kop::kop:
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ah sorma patrondan sonra da ben geliyom burda söyledim valla gerekeni saygıdeğer arkadaşlarıma Confusedmiley17:

abovv kusura bakma sen yanmışsın patondan sonra gelmek kötü bişey geçmiş olsun sana Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abovv kusura bakma sen yanmışsın patondan sonra gelmek kötü bişey geçmiş olsun sana Big Grin
ewet hemde ne yanmakk tşk ederim Sad
Ara
CaNaT
yok be o kadar da kötü değildir
hava atarsın düşünsene
-şş eleman bana bak ben patrondan sonra gelirim haberin olsun
tamam işe ondan önce geliyor olabilirim ama bu sonucu değiştirmez
çekerim kulaklarını Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
benim çıkmam lazım iyi akşamlar bu arada kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar iyi akşamlar (biraz işler biriktide onları yapayım bari ) Smile
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim çıkmam lazım iyi akşamlar bu arada kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar iyi akşamlar (biraz işler biriktide onları yapayım bari ) Smile

tşkler sizede hayırlı kandiller
ayrıca kolay gelsin
umarım bizleri unutmazsın Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok be o kadar da kötü değildir
hava atarsın düşünsene
-şş eleman bana bak ben patrondan sonra gelirim haberin olsun
tamam işe ondan önce geliyor olabilirim ama bu sonucu değiştirmez
çekerim kulaklarını Big Grin
yooo asla yapmam öle şey ercan sonuçta onlar benim iş arkadaşlarım ben kimseyi ne büyük nede küçük görürüm hadi bana iyi akşamlar kendinize iyi bakın
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler sizede hayırlı kandiller
ayrıca kolay gelsin
umarım bizleri unutmazsın Big Grin
aaaa nasıl unuturum sizleri aşk olsun yani yarın yine burda olurum ben merak etmeyin yani kurtuluş yok benden Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 04:43 PM