:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
sözde grev işte görüyorsunuz hatır gönülü işi olunca grev unutuluyor Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sözde grev işte görüyorsunuz hatır gönülü işi olunca grev unutuluyor Big Grin
Big Grin yok yaff ne hatırı ne gönülü sadece adamları aramaktan sabah 09 dan akşam 18 e kadar illahlah ettiler de geldiler artık Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin yok yaff ne hatırı ne gönülü sadece adamları aramaktan sabah 09 dan akşam 18 e kadar illahlah ettiler de geldiler artık Big GrinBig Grin

anladım bıktırma operasyonu yapmışsın Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anladım bıktırma operasyonu yapmışsın Big Grin
hee walla aynen öle yaptım çünkü daha önceki evime 1 ayda geldide bu defa işimi sağlama aldım yani Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hee walla aynen öle yaptım çünkü daha önceki evime 1 ayda geldide bu defa işimi sağlama aldım yani Big Grin

sağlama aldığın %100 belli zaten baktılar senin işin peşini bırakacağın yok en iisimi yapalımda kurtulalım demişlerdir Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağlama aldığın %100 belli zaten baktılar senin işin peşini bırakacağın yok en iisimi yapalımda kurtulalım demişlerdir Big Grin
vallahi aynen öle dedi gelen kişi Big GrinBig Grin dedim bide sakın yağmur felan yağarda bozulursa gene kurtulamassınız benden adam güldü yok diyo sağlam yaparım ben eve gitcem öğlen bakacam olmuş mu olmamışmı Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallahi aynen öle dedi gelen kişi Big GrinBig Grin dedim bide sakın yağmur felan yağarda bozulursa gene kurtulamassınız benden adam güldü yok diyo sağlam yaparım ben eve gitcem öğlen bakacam olmuş mu olmamışmı Big GrinBig GrinBig Grin

benle görüşüpte geldiler zaten o yüzden öyle demişlerdir Big Grin

bu arada o zaman senin gitme vaktin gelmiş esra saat 11:55 Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benle görüşüpte geldiler zaten o yüzden öyle demişlerdir Big Grin

bu arada o zaman senin gitme vaktin gelmiş esra saat 11:55 Big Grin
yaa öylemii Big Grin
yok daha burdayım ben 12:30 gibi gitcem
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa öylemii Big Grin
yok daha burdayım ben 12:30 gibi gitcem

ii o zaman nerde kalmıştık Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii o zaman nerde kalmıştık Big Grin
En son deve kesiyorduk sanırsam Big GrinBig Grin