:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
herkesler kayboldu sanırım desene gelsin cezalar Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya öyle değilmi sen nasılsın teyzoş görüşmeyeli dün akşamdan beri yani Smile
iyiyim allaha şükür iyiyim yiğenim akşamdan beri Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkesler kayboldu sanırım desene gelsin cezalar Big Grin
yokk murat biz burdayız yiğenimle beraber seni bekliyoduk Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
evet biz buralardayız sizler yoksunuz ortalıkta Smile
Ara
Yorgun Yürek
benim çıkmam lazım telekomcular geliyoda hazır yakalamışken telf.hattını yaptırıp da geleyim görüşmek üzere gelirim yine Big Grin
Ara
adyge55
hıım o zaman ben geldim ne yapıoz şimcik Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim çıkmam lazım telekomcular geliyoda hazır yakalamışken telf.hattını yaptırıp da geleyim görüşmek üzere gelirim yine Big Grin

hıım cezaları duyunca artık saat veya dk.vermiyorsun Big Grin

neyse görüşürüz teyze of pardon esra idare et yaşlılık işte ne yaparsın Big Grin
Ara
CaNaT
ya şu telekomculara bende ço kuyuz oldum bir ay oldu nerdeyse hala yapacaklar telefonu
fax numarası ile idare ediyorum birde adamları tanıyorum Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıım cezaları duyunca artık saat veya dk.vermiyorsun Big Grin

neyse görüşürüz teyze of pardon esra idare et yaşlılık işte ne yaparsın Big Grin
tabiki ceza var dk ve saat verirsem ceza almak istemem Big Grin
sende teyze diyebilirsin istersen Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya şu telekomculara bende ço kuyuz oldum bir ay oldu nerdeyse hala yapacaklar telefonu
fax numarası ile idare ediyorum birde adamları tanıyorum Smile
Big Grin allahtan ki tanıyon dimi ya valla ben tanımıyom 2 günde geldiler bu arada telekom da grevdeymiş yaw saolsunlar benim tlf.yapıyolarmış Big Grin:yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 09:58 PM