:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
evet teyzeler halalar yeğenler ablalar kardeşler bana ayrılan süre bugünlük doldu hepinize bu hoş sohbet için tşklerimi saygılarımı sunar yüksek müsadenizi isterim hepiniz kendinize çok ii bakın görüşmek dileğiyle hoşçakalın dostçakalın hepinize ii akşamlar
Ara
CaNaT
ya hala sana bişi sorcam ben senin ismini ya bilmiyordum ya yaşlandım unuttum yaw
Ara
exorcı@st
adyge55 bendede haber yoqSad dışardan geldim ama canım sıkılıyor yavvv
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim çıkmam lazım herkeslere iyi akşamlar kendinize iyi bakın allaha emanet olun hoşçakalın.pai paii

görüşürüz yeğenim iyi bak kendine aeol...:Smile
Ara
CaNaT
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim çıkmam lazım herkeslere iyi akşamlar kendinize iyi bakın allaha emanet olun hoşçakalın.pai paii

tamam teyzoş yarın görüşürüz kuzenide öp benim için Smile
Ara
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet teyzeler halalar yeğenler ablalar kardeşler bana ayrılan süre bugünlük doldu hepinize bu hoş sohbet için tşklerimi saygılarımı sunar yüksek müsadenizi isterim hepiniz kendinize çok ii bakın görüşmek dileğiyle hoşçakalın dostçakalın hepinize ii akşamlar

sanada iyi akşamlar görüşürüz yarın SmileSmile
Ara
kayıp_gölgeler
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya hala sana bişi sorcam ben senin ismini ya bilmiyordum ya yaşlandım unuttum yaw

süreyya yeğenim yaşlılık ama unutma bir daha bozuşuruz hee:hihi
Ara
adyge55

bu sefer sen önce davrandın sende Allaha emanet ol güle güle yine bekleriz Smile
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet teyzeler halalar yeğenler ablalar kardeşler bana ayrılan süre bugünlük doldu hepinize bu hoş sohbet için tşklerimi saygılarımı sunar yüksek müsadenizi isterim hepiniz kendinize çok ii bakın görüşmek dileğiyle hoşçakalın dostçakalın hepinize ii akşamlar

iyi akşamlar dikkat edin kendinize habersiz bırakmayın beni Confusedmiley18:
Ara
adyge55
tşkler ii akşamlar bu son bidaha yazmam Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 06:24 PM