:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgiLi'ye
AfrâsyâB
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HakLisin .... ben cevabimi çoktan aLdim ama tsk ederim sanada iLgiLenip yorum yaptigin için Wink

üstüne dusme flnda soz konusu deiL hersey karsiLikLi oLurBig Grin

Bizde cevabimizi aLdik ve kösemize çekiLdik Wink
kartalla artık aramdan çekil tmm mı Big Grin
biz birbirimizi seviyoruz Big GrinBig Grin
kara çalı seni Big GrinBig Grin
yok yok katalda seni seviyo dimi leyn enişte Big Grin
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kiz sen sersiye yakisirsinda bakalim sersi sana yakisiomu Big Grin
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ama dedigi gibi gokhaninda gonuller bir olduktan sonra Smile

Benım ona yakısmıcamı onun benden daha ıyılerıne layık oldugunu ben ona 3 ay once sölemıstım Ezgı.. Bugun senınde bunu sölemene gerek yoktu... Kı Bı cogunuzun emınenınde Benım onu Pesımden surukledıgımı dusundugunu bılıyorum..

Kı ben bunu yapmıyorum.. Yapmamda. Ama Sızınn eglencenız mı dıyım ..yoksa Saka anlayısınız mı dıyım.. Benım Uc gundur Asıl sölemek ıstedıklerımı .ben ona hıc bı zaman sölemıcem.. Bu dakıkadan sonra Istedıgınız Her yorumu Yapabılırsınız.. ( Icınde Ben Olmadan )..

PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HakLisin .... ben cevabimi çoktan aLdim ama tsk ederim sanada iLgiLenip yorum yaptigin için Wink
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üstüne dusme flnda soz konusu deiL hersey karsiLikLi oLurBig Grin

Bizde cevabimizi aLdik ve kösemize çekiLdik Wink

Sana Gelınce Emıne.. Once Ne Istedıgını Ögren..Ondan Sonra Böle Bıseye Kalkıs..
Dun Aksam Sıteye Gırdım.. ve Senın ımzanda Yazan Yazıyı Gördum.. Gercekten Uzuldum..

Alıntı:Kenar süsü oLdum hayatinda .. yani oLmasamda oLurdu
Sen Hıc Konusmak Icın can Atılan bı kenar susu Gördun mu hayatın da.. yada Kalbını kırdıgında Gonlunu almak Icın Sekılden sekıle gırılen bı kenar susu..

yada Senın Bı kenar susuyle Konusurken..Hıc Agzın Kulaklarına Vardımı..Sen Bı kenar Susunu Guldurebılmek ıcın hıc ugrastın mı..Sen Onemlısı bı kenar susunu Özledın mı.. Eger bunları bı kenar Susu ıcın YaPtıysan sen benım hayatım da hep kenar Susu Kal..( Cunku ben onlara daha cok onem verıyorum..SmileSmileSmile: )

Eger konusmalar ve Yazılar bu noktaya gelmeseydı..Her Sey daha Farklı olur du Emıne. Ama Her Msjı Her Yazıyı okudum kendımı Salak dan Farksız hıssettım..
Bı Cok kez Doldurusa gelıp benımle hıc yok yere Tartıstın.. bı cok kez..Yanlıs anlamaların yuzune ..Bana bır suru sey söledın.. Kusura bakma emıen bu son yorum du buraya..SmileSmileSmile:

Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ben ne sölediklerimin gayet iyi farkindayim sanada hiç kimse tarafindn gaza getirilip birseyler ima edip sana kizmadimda tartismadimda seninle ..
Seninde dediggin gibi konusmalarin cogu saka uzerineydi ve kimsede birsey yapmadi ...

bu konuda kimin ne soledigi pekde onemli deil Ben içimden geldigi gibi bi konu açtim sana olan hayranligimi gormelerini istedim ki cogu bunun farkindaydi

Ama sen herseye saka olarak algiladiysan bunada diyeecek sözüm yok sana simdiye kdr soledigim hiç birseyde ne saka nede yalan vardi BEn seni sevdim okdr.

Ezginin deedigine gelincede oDa saka iste Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yok katalda seni seviyo dimi leyn enişte Big Grin

Ya yaa ne demezsin Wink
Ara
HIÇKIRIK
hemen ümitsizliğe kapılma kız seviyodur seviyo (serseri seviyosun demi pembeyiTongue)
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hemen ümitsizliğe kapılma kız seviyodur seviyo (serseri seviyosun demi pembeyiTongue)

$$$$ yazma öyle seyler hickirik ltfn.. Bizim kimsenin sevgisine ihtiyacimiz yok zaten Wink buraya bu konunun acilmasinin sebebi sersi görsün he bende seni seviorm desin die deildi Içimden geldi paylastim sersiyede dedim sevgine ihtiyacim yok die ben seviorum sen seversin sevmezsin pekde önemLi deiL Wink
Ara
HIÇKIRIK
niye kız yazmıyım ki Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niye kız yazmıyım ki Smile

Bosver iste sevmesin sevmesi pek onemli deil onemli olan benim dusunduklerim Smile
Ara
HIÇKIRIK
tabikide önemli olan seni düşündüklerin ama bence serseride sana karşı boş değil gibi geliyo amaTongueBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabikide önemli olan seni düşündüklerin ama bence serseride sana karşı boş değil gibi geliyo amaTongueBig Grin

yazdigi yorumu okumadin mi?? :S evet bana karsi bo$ deiL ama bu doLuLuk benim ona duydugum doLuLuktan cok farkLi sheyler o bana sinirLe öfkeyLe dolu Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski sevgili mavi ay 5 527 01-01-2008, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 06-01-2024, 08:46 AM