:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Höyttt !!
ѕαкℓı@мѕı@η
ANLASILMIO DEDIGIM GUZELIM Big Grin mert diom $u sqpa bbize gelicek bugun annadin? Big Grin
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ANLASILMIO DEDIGIM GUZELIM Big Grin mert diom $u sqpa bbize gelicek bugun annadin? Big Grin

1. BANA GÜZELİMLİ FİLAN KONUŞMA

2. SENİN GİBİ AYKÜM SIFIR OLMADIÄžI İÇİN ANLAYABİLİYORUM

3. BN ANLAMADIM DEMEDİM İŞTE NEKDAR DÜŞÜK OLDUÄžUNU BELLİ EDİYORSUN AYKÜNÜN

4. BN SENLE DEÄžİL MERTLE KNOUŞUYORUM LAF SALATASIDA YAPMA BANA KAPİŞŞ
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
kusura bakma senin kdr seviyesiz bir insanla tartiscak halim yok

(burdaki amacimiz sadece biraz eglenmek sqpa benle bende onla ) ama aykusunun kimin dusuk oldugu belli konusulanlardn hiç birsey kapmamissin Wink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bi sn ya IQ falan sinirimi bozmayin nedemek laf salatasi aaa cikartmayin benim cerkez damarimi surda iki dk sakalasioz abartilmasn lutfen ? pembem mjx :$
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kusura bakma senin kdr seviyesiz bir insanla tartiscak halim yok

(burdaki amacimiz sadece biraz eglenmek sqpa benle bende onla ) ama aykusunun kimin dusuk oldugu belli konusulanlardn hiç birsey kapmamissin Wink

:yikildim::yikildim:

yoo aynaya bakarsan kimde olmadığını bulabilirsin valla bakk

ewet bnde zaten sennle tartışmadımki bu arada sadece söledm bnm tartışmmm böle değill Big Grin

bu arda kimin sevgilisi olduğunda belli değil bir serserii bir sqpa la vayy beeBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:

ewet bnde zaten sennle tartışmadımki bu arada sadece söledm bnm tartışmmm böle değill Big Grin

bu arda kimin sevgilisi olduğunda belli değil bir serserii bir sqpa la vayy beeBig GrinBig Grin

bak beni sinir etme saf shey eger iste sende biraz zeka olsa veya okuduklarini anlayabilme kabiliyeti bu polemige hiç girmezdin tartisiorsunda demedim seninle tartisilmaz bile insan insanla tartisirr sen o kategoride gozukmuosun Wink
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi sn ya IQ falan sinirimi bozmayin nedemek laf salatasi aaa cikartmayin benim cerkez damarimi surda iki dk sakalasioz abartilmasn lutfen ? pembem mjx :$

valla bir cerkezliğim tutmasın abi mertte sorular soruyom kimn ynt vermesi gerek merttn dimi ama pempe hmn cvp veryorr
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:

yok yok sen iyi degilsin ?
guzelim galiba anlamiosun sakalsioruz diyoruz ayrica bu forumda pembeyi bilen bilir mertle sadece sakalsioruz amacimiz eglenmek
sersiyiode seviomus hadi
hem ikisinide sevse kime ne solermisin kalp onun belkide ikiside sigiyo alla alla konusturtmayin beni ya ?
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak beni sinir etme saf shey eger iste sende biraz zeka olsa veya okuduklarini anlayabilme kabiliyeti bu polemige hiç girmezdin tartisiorsunda demedim seninle tartisilmaz bile insan insanla tartisirr sen o kategoride gozukmuosun Wink

vayy bee yansımanı görüyorsun galibaaa
Ara
ѕqρα кJмя
ÖLÜM MELEÄžİ,

PemBe'ye hakaret etmeseydin karısmazdım ama;

Sabrımı taşırdın!.

AptaL mısın kızım séN?

ya da numara mı yapıyorsun?

Konuyu bastan sona okusaydın,anLardın(!)

Simdi fazLa uzatmadaN kapa céneni.!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Höyttt..! Ñ•qρα кJмя 9 794 06-13-2008, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: HiqhVolume

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-25-2024, 04:21 PM