:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
CaNaT
olur anlat anlat Smile
Ara
adyge55
bencede anlat anlat anlat e bu kadara tezahurata anlatırsın demi artık Smile
Ara
Yorgun Yürek
tmm anlatıyorum
ya bizim işyeri satış ile ilgili bide başka dükkan daha var biraz uzak bizim arkadaşlar ordan bi kaç mlz istemişlerdi eksik olanlar yani bu geçen cuma günü idi patronumuzda ordaydı neyse istedik biz malzemeleri ama ami arkadaşlar ve patron o malzemeleri arabada unutmuşlar taki az öncesine kadar ben farkettim dedim malzemeler ne oldu diye bi akıllarına geldi arabada allahtan patron yoktu o anda ama beni görmeyin ben başladım kahkaha :yikildim::yikildim:atmaya bide yanlış yere konuyu açmışım tam koptum yani arkadaşlar bu arada malzemeler 2 gündür dolaşıp geldi yani bodrumu güzel güzel :hihi:hihi:yikildim::yikildim:
Ara
CaNaT
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ya o bagajda ben olacaktım ki bu sene tatil matil de yapmadık kaldık buralarda Smile
Ara
adyge55
he he iiymiş ya Allahtan patron yokmuş Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ya o bagajda ben olacaktım ki bu sene tatil matil de yapmadık kaldık buralarda Smile
aaa neden bagajda diyon ki ercan buyur gel hala hava sıcak buralarda tatil yapabilirsin yani hala denize giriliyo :Smile
Ara
adyge55
bende gelsemmiki acaba banada denizde yer vamı Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he he iiymiş ya Allahtan patron yokmuş Big Grin
olsaydı bi dünya fırça atardı valla verilmiş sadakamız varmış valla yoksa kurunun yanında yaş da yanacaktı yani yaş ben oluyom bu arada Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olsaydı bi dünya fırça atardı valla verilmiş sadakamız varmış valla yoksa kurunun yanında yaş da yanacaktı yani yaş ben oluyom bu arada Big GrinBig Grin

neyseki ucuz yırtmışsınız artık dikkatli olarsınız dime ders olmuştur herhalde bu size yok olmadı biz yine yapmak istiyoruz derseniz bu sefer kesin enselenirsiniz patrona Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende gelsemmiki acaba banada denizde yer vamı Big Grin
:yikildim:aaa olmazmı hiç deniz büyük :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 08:18 PM