:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir ?sttekinin avatar?na bakarak karakter tahmini yapmaca...
*AsİyE*
tam kafa biri
Ara
50cent
öleyimdir saolasın Smile

dertleri dinleyen biri Smile
Ara
*melis*
evett Big GrinBig Grin
ii biri ama sanırım sorunları var bu aralarBig GrinBig Grin
Ara
Emy
Bebişleri sevdiği kesin; kim sevmez kiSmile Ayrıca biraz hayattan yara almış gibi; bu da imzanın yorumu idi. Bi de ...bi desi yok ne yazık ki. Bu kadarcık benim karakter tahmin edebilme kabiliyetim
Ara
*melis*
sende bebekleri seven biriBig Grin biraz aşk acısı çeken biri birazda karamsar gibi ama hala bi umudu var gigi bide çok masum çok sevecen biri birazda duygusal biri
Ara
tatlı_cadı
çok şeker biri..Big Grin dicek şey bulamıyorum..Big Grin
Ara
*melis*
canım benim sende çokk şekersinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
LasT_HerO
bence bebekleri çççooooook seviyosun ve bebek gibi masum saf temiz bir sevgi istiyosun aşk acısımı ne çekmişin herhalde bidee çok sewimlisin şeker bi kızmışsın gibi geliyoo bana inş. doğrudur Smile
Ara
*melis*
eh Big GrinBig Grintutturdun gibiBig Grin sende sevimli bişiye benziosun kendi gibi görünmeyen insanlardan çekmişsin gibi sankiBig Grin
Ara
LasT_HerO
İmzamda çok mu belli etmişim kısss Smile ne yapayım ewet ölee birinden çok çektim ve Duygusuz olmaya karar verdim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pootris tuvalet yapmaca oyunu:) tartuturku 0 532 01-08-2009, Saat: 11:54 PM
Son Yorum: tartuturku
  Avatardan Kişilik Tahmini Oyunu BiRiciGim 913 13,441 07-31-2008, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: rüzgargülü
  ?sTTekiNin istedi?? resMi buLma oyuNu !! CeYceYY 91 3,857 02-16-2008, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: Böcük
  avatar veya imzadan karakter tahlili oké?? G l s M 103 3,208 12-01-2007, Saat: 06:49 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  avatar ve imzadan kişilik tahmini izmitli_peri 19 801 06-04-2007, Saat: 01:13 PM
Son Yorum: izmitli_peri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-01-2024, 09:52 AM