:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
evet evet kaçmayız merak etmeyin bize güvenin gerisini merak etmeyin siz Smile
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:halacım orayı şimdi doğru diyon daBig Grin kaçmazlar herhalde yaw Big Grin

yok canım bizi bırakıp kaçmazlar herhalde? kaçmazsınız dimi...Big Grin
Ara
CaNaT
yok murat kaçmaz bir kamyon dayak yer banamısın demez ama gene kaçmaz Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya işyerindeyim ya biri geliyor bişi soruyor ben onu cevaplayıp buraya dönene kadar
bir de bakıyorum 2 3 sayfa ileri gitmişsiniz hayda o geçen yazıları okuyorum bir bakıyorum bir iki sayfa daha ileri gitmiş Big GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig Grin tamam yavaşlayalım bari Big Grin
gerçi ben de birazdan çıkıcam artık koptum bugün ya sayenizde öldüm yani gülmekten Big Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet der der hem ismin zaten şovalya ismi gibi "MURAT" evet evet süper Big Grin

tşk ederim sizi mahçup etemeyeceğime emin olabilirsiniz Smile
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler halalar teyzeler yeğenler yüzünü kara çıkarmayacam emin olabilirsiniz artık kimse bize yan gözle bakamaz Big Grin gazamız mübarek olsun Big Grin

amin amin güveniyoruz size Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok murat kaçmaz bir kamyon dayak yer banamısın demez ama gene kaçmaz Big GrinBig GrinBig Grin
tamam yiğenim ya sen ????
Ara
adyge55
kesinlikle kaçmayız emin olabilirsiniz ercanında dediği gibi bi kamyon dayak vız gelir bize Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin tamam yavaşlayalım bari Big Grin
gerçi ben de birazdan çıkıcam artık koptum bugün ya sayenizde öldüm yani gülmekten Big Grin

valla bende saolun yeğenlerim canlarım artık baş şovalyemizde var sırtımız yere gelmez evelallah...Big Grin
Ara
adyge55
esra merak etme ha ercan ha ben ikimizde aynıyız :d
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-01-2024, 12:31 AM