:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
tşkler esra ama ercanda tamam derse bende tşk ederim o zaman Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya akrabalarım bir nefes alın iflahım kesildi koştur koştur size yetişmeye çalışıyorum Big GrinBig Grin
Big Grin neden yiğenim nereye koşturuyon ki Big Grin Big Grin
Ara
CaNaT
tamam murat sen o şovalye başı Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
kayıp_gölgeler
esram aslında bunlar %99,9 kaçıyorlar nasıl şovalye yaparız bilmiyorum Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler esra ama ercanda tamam derse bende tşk ederim o zaman Big Grin
murat du biraz duralımda ercan yiğenim bi kendine gelsin tamam der bence Big Grin
Ara
adyge55
tşkler halalar teyzeler yeğenler yüzünü kara çıkarmayacam emin olabilirsiniz artık kimse bize yan gözle bakamaz Big Grin gazamız mübarek olsun Big Grin
Ara
CaNaT
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin neden yiğenim nereye koşturuyon ki Big Grin Big Grin

ya işyerindeyim ya biri geliyor bişi soruyor ben onu cevaplayıp buraya dönene kadar
bir de bakıyorum 2 3 sayfa ileri gitmişsiniz hayda o geçen yazıları okuyorum bir bakıyorum bir iki sayfa daha ileri gitmiş Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:esram aslında bunlar %99,9 kaçıyorlar nasıl şovalye yaparız bilmiyorum Big Grin
halacım orayı şimdi doğru diyon daBig Grin kaçmazlar herhalde yaw Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:murat du biraz duralımda ercan yiğenim bi kendine gelsin tamam der bence Big Grin

evet der der hem ismin zaten şovalya ismi gibi "MURAT" evet evet süper Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler halalar teyzeler yeğenler yüzünü kara çıkarmayacam emin olabilirsiniz artık kimse bize yan gözle bakamaz Big Grin gazamız mübarek olsun Big Grin
aminn aminnn Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 08:13 PM