:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:9 taş mı ya ben onu hatırlamıyorum bile desene o zaman ben ölmüşüm halacım yaw Big GrinBig Grin

desene ben kurtuldum Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:murat sen ol şövalye başı Big Grin

olmaz şimdi halalar teyzeler dururken yeğenlere şövalye başı olmak düşmez Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:murat sen ol şövalye başı Big Grin

bence kura çekelimBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmaz şimdi halalar teyzeler dururken yeğenlere şövalye başı olmak düşmez Big Grin
olur olur Big Grin ben izin verdim du bide halamıza soralımm hala şövalye başımız murat olsun derim ne dersin halacım Confusedmiley17:
Ara
adyge55
halam kura çekelim diyor bencede mantıklı Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur olur Big Grin ben izin verdim du bide halamıza soralımm hala şövalye başımız murat olsun derim ne dersin halacım Confusedmiley17:

bence olur, bir mahsuru yok, hem bu erkek işi murat yeğenim daha uygun olur Confusedmiley17:Big Grin
Ara
CaNaT
ya akrabalarım bir nefes alın iflahım kesildi koştur koştur size yetişmeye çalışıyorum Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
o zaman yeğen ercanda tamam derse olurum Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence olur, bir mahsuru yok, hem bu erkek işi daha murat yeğenim daha uygun olur Confusedmiley17:Big Grin
tamam halacımm
murat şövalyenin başı sen oldun hayırlı uğurlu olsun Big Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya akrabalarım bir nefes alın iflahım kesildi koştur koştur size yetişmeye çalışıyorum Big GrinBig Grin

ben boşa demiyorum ihtiyarladın diye işte kanıtı bak yetişemiyon Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 09:53 AM