:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay be 9 taş oynadığım zamanlar geldi aklıma hakikaten yaşlandım beaaBig Grin

demiştim demi esra yükselen bir grafiğimiz var diye bak 4 olduk şimdide bizi kimse durduramaz artık savulun biz geliyoruz Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kusura bakma halacım bian boş bulundum mazur gör beni Smile

bir daha olmasın hee Big Grin
Ara
CaNaT
9 taş mı ya ben onu hatırlamıyorum bile desene o zaman ben ölmüşüm halacım yaw Big GrinBig Grin
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demiştim demi esra yükselen bir grafiğimiz var diye bak 4 olduk şimdide bizi kimse durduramaz artık savulun biz geliyoruz Big Grin

yaşlı şovalyeler :hihi
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw sorma birden o kadar çok akrabam olduki karıştırdım yan Big GrinBig GrinBig Grin
haa tamam yiğenim bak benim de halam yoktu buldum halamı Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir daha olmasın hee Big Grin

tamam halacım olmaz merak etme sen çok uslu olucam artık ders oldu bu bana Big Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaşlı şovalyeler :hihi

peki şövalye başı kim Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demiştim demi esra yükselen bir grafiğimiz var diye bak 4 olduk şimdide bizi kimse durduramaz artık savulun biz geliyoruz Big Grin
he walla murat Big GrinBig Grin :yikildim::yikildim:
Ara
kayıp_gölgeler
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:9 taş mı ya ben onu hatırlamıyorum bile desene o zaman ben ölmüşüm halacım yaw Big GrinBig Grin

ahh canım canım o nasıl söz ağzında yel alsın...Confusedmiley17:
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peki şövalye başı kim Big Grin
murat sen ol şövalye başı Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-03-2024, 10:08 PM